Технологічних дисциплін

Дата: 1 грудня 2018 о 20:32, Оновлено 15 квітня о 15:28

Циклова комісія технологічних дисциплін

Циклова комісія технологічних дисциплін – це важлива складова коледжу, яка формує якісно нового фахівця в галузі харчових технологій та ресторанно-готельного бізнесу.

Основною метою її функціонування є реалізація національної освіти і виховання висококваліфікованих фахівців у галузі сфери обслуговування та харчових технологій.

Пріоритетними напрямками циклової комісії технологічних дисциплін є вивчення нових технологій та сучасних форм обслуговування в ресторанно-готельному бізнесі.

Головна мета роботи циклової комісії полягає в забезпеченні якості підготовки спеціалістів, здатних у нових соціально-економічних умовах вирішувати складні питання ресторанно-готельного сервісу та харчової індустрії.

Досягнення цієї мети циклова комісія здійснює таким шляхом:

• впровадження інтерактивних та інформаційно-комунікативних технологій навчання
  • удосконалення методичної роботи кожного члена ЦК
  • підвищення кваліфікаційного рівня вивчення, узагальнення, розповсюдження передового педагогічного досвіду, застосування нових педагогічних технологій
  • ефективна організація самостійної роботи здобувачів освіти
  • удосконалення різних форм організації ЦК

Основні напрямки роботи та завдання ЦК:

• забезпечення виконання навчальних планів та програм фахових дисциплін
  • розробка методик викладання фахових дисциплін (онлайн платформах)
  • проведення педагогічних експерементів та керівництво науково-пошуковою роботою
  • організація самостійної та індивідуальної роботи здобувачів освіти
  • проведення професійних олімпіад, конкурсів, вікторин, майстер-класів, творчих робіт здобувачів освіти
  • проведення профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників і зв'язок з ними

Викладачі циклової комісії технологічних дисциплін використовують інноваційні методи навчання та на високому професійному рівні проводять заняття, вдало поєднуючи теоретичне та практичне навчання на виробництвах, беруть участь у регіональних та міжнародних фестах, фахових олімпіадах, конкурсах і науково-пошукових конференціях.

Горішна Ганна Павлівна - голова циклової комісії технологічних дисциплін (очолює циклову комісію з 2005 року), викладач процесів і апаратів, технологічного устаткування в галузі, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Кундрат Стефанія Степанівна -  викладач оранізації вироництва в закладах ресторанного господарства, технології харчоконцентратів, технології продукції ресторанного господарства, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Дмитришин Юлія Павлівна - викладач кулінарного дизайну, барної справи, технології виробництва кулінарної продукції, викладач вищої категорії.

Ткач Наталія Василівна – завідувач навчально-виробничої практики, викладач устаткування закладів ресторанного господарства, викладач вищої категорії.

Данилович Зоряна Василівна – викладач технології кондитерського виробництва, технологія дієтичного харчування,  викладач другої категорії.

Пиріг Ірина Ярославівна – завідувач технологічного відділення, викладач технології виробництва кулінарної продукції, кухня народів світу, технологія дієтичного харчування, викладач вищої категорії.

Кравець Тетяна Ігорівна – секретар навчальної частини технологічного відділення, викладач інноваційних технологій, технології хлібопекарського виробництва, спеціаліст.

Стець Ольга Олегівна – оператор ЄДБО, викладач організації обслуговування  та сервіс в закладах ресторанного господарства, викладач другої категорії.

Левенець Марія Василівна – викладач технології виробництва кондитерської, борошняної продукції, викладач першої категорії.

Яворська Галина Ярославівна – викладач географії туризму, організації та технології обслуговування в закладах ресторанного господарства, викладач першої категорії.

Барська Наталя Михайлівна – викладач основи стандартизації, автоматизації виробничих процесів, процесів та апаратів, проєктування технологічних ліній.

Мучинська Ольга Віталіївна – викладач технології кондитерського виробництва, етики ділового спілкування, викладач другої категорії.

2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ

Звіт роботи

Звіт про роботу