Природничо-наукових дисциплін

Дата: 1 грудня 2018 о 20:33, Оновлено 15 квітня о 15:42

Голова циклової комісії:

Кедись Світлана Михайлівна

Викладач фізики та астрономії, математики, відмінник освіти України, викладач вищої категорії, старший викладач, викладач-методист.

Громадське доручення: голова профспілкового комітету працівників коледжу

Члени циклової комісії:

Крукевич Людмила Ярославівна

Директор коледжу, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком А.С.Макаренка, викладач неорганічної хімії, основ наукових досліджень, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Хлистун Неля Ярославівна

Кандидат біологічних наук, доцент, викладач мікробіології, екології,викладач  вищої категорії.

Вовк Алла Валеріївна

Викладач охорони праці, біології і екології, викладач вищої категорії.

Гаврилюк Галина Йосипівна

Викладач органічної хімії, неорганічної хімії, фізичної та колоїдної хімії, викладач вищої категорії, викладач-методист, голова методичного об’єднання викладачів хімії ЗФПО Тернопільської області.

Громадське доручення: керівник гуртка «Здоров'я крізь призму хімії»

Дрюченко Ольга Сергіївна

Викладач математики, інформатики, викладач вищої категорії.

Задаянюк Надія Миколаївна

Викладач біології і екології, основ медичних знань, викладач вищої категорії, викладач-методист, методист коледжу.

Громадське доручення : голова профспілкового комітету студентів коледжу.

Клим Ольга Богданівна

Викладач мікробіології та санітарії і гігієни, викладач вищої категорії.

Стібель Володимир Михайлович

Викладач інформатики та комп’ютерної техніки, викладач вищої категорії, завідувач комп’ютерними лабораторіями.

Шуль Марія Іванівна

Викладач математики, вищої математики, інформатики, викладач вищої категорії, старший викладач, викладач-методист.

Керівник гуртка "Ерудит".

Кусяк Володимир Клавдійович

Викладач технічного креслення, безпеки життєдіяльності та охорони праці, інженер з техніки безпеки. Викладач вищої категорії.

Несторяк Світлана Михайлівна

Викладач географії, економіки підприємств, викладач вищої категорії, старший викладач

Природничо-науковий компонент у структурі професійної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти  є підґрунтям для становлення фахівця з чіткою світоглядною позицією. Саме логічно-інформаційне, математичне мислення формують здатність приймати рішення у швидкоплинних умовах ринку, оцінювати всі ризики та адаптують до економічних, соціальних, технологічних і природних чинників та коливань.

До дисциплін циклової комісії природничо-наукового циклу входять фундаментальні освітні компоненти, які створюють основу у виробництві харчової продукції та харчових концентратів, економічних знань,  маркетингових досліджень, підприємницької діяльності.

Пріоритетними напрямками роботи циклової комісії є:

• удосконалення педагогічної майстерності та професійних компетентностей викладачів шляхом самовдосконалення та щорічного підвищення кваліфікації;

• використання в освітній діяльності інноваційних форм та методів навчання, цифрових навчальних платформ та інтернет – ресурсів;

• розробка та впровадження в освітній процес комплексу методичного забезпечення з освітніх компонентів циклу;

• створення єдиного освітнього ресурсу для освітнього процесу здобувачів освіти для змішаної форми навчання;

• забезпечення динамічності індивідуальної освітньої  траєкторії здобувачів освіти;

• формування  фахових компетентностей здобувачів освіти та підвищення рівня цифрової грамотності;

• розвиток творчого потенціалу,  особистісних якостей здобувачів освіти на заняттях, позаурочних заходах, гуртках, науково-практичних конференціях, олімпіадах та конкурсах;

• національно-патріотичне, морально-етичне виховання здобувачів освіти на заняттях та виховних заходах;

• проведення  профорієнтаційної роботи у загальноосвітніх школах та ліцеях міста та області.

Викладачі циклу беруть активну участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, педагогічних семінарах та вебінарах, тренінгах тощо.

Злагоджена робота і професіоналізм – формула успіху роботи циклової комісії природничо-наукових дисциплін.

2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ