Природничо-наукових дисциплін

Date: 1 грудня 2018 о 20:33, Refreshed 4 січня о 14:23

Голова циклової комісії:

Кедись Світлана Михайлівна

Викладач фізики та астрономії, математики, відмінник освіти України, викладач вищої категорії, старший викладач, викладач-методист.

Громадське доручення: голова профспілкового комітету працівників коледжу

Члени циклової комісії:

Крукевич Людмила Ярославівна

Директор коледжу, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком А.С.Макаренка, викладач неорганічної хімії, основ наукових досліджень, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Хлистун Неля Ярославівна

Кандидат біологічних наук, доцент, викладач мікробіології, екології,викладач  вищої категорії.

Вовк Алла Валеріївна

Викладач охорони праці, біології і екології, викладач першої категорії.

Гаврилюк Галина Йосипівна

Викладач органічної хімії, неорганічної хімії, фізичної та колоїдної хімії, викладач вищої категорії, викладач-методист, голова методичного об’єднання викладачів хімії ЗФПО Тернопільської області.

Громадське доручення: керівник гуртка «Здоров'я крізь призму хімії»

Дрюченко Ольга Сергіївна

Викладач математики, інформатики, викладач вищої категорії.

Задаянюк Надія Миколаївна

Викладач біології і екології, основ медичних знань, викладач вищої категорії, методист коледжу.

Громадське доручення : голова профспілкового комітету студентів коледжу.

Клим Ольга Богданівна

Викладач мікробіології та санітарії і гігієни, викладач вищої категорії.

Стібель Володимир Михайлович

Викладач інформатики та комп’ютерної техніки, викладач вищої категорії, завідувач комп’ютерними лабораторіями.

Шуль Марія Іванівна

Викладач математики, вищої математики, інформатики, викладач вищої категорії, старший викладач.

Керівник гуртка "Ерудит".

Кусяк Володимир Клавдійович

Викладач технічного креслення, безпеки життєдіяльності та охорони праці, інженер з техніки безпеки. Викладач вищої категорії.

Проблема якісної підготовки фахівця, зокрема економічного та технологічного  профілю на сучасному етапі розвитку нашого суспільства залишається актуальною, оскільки від сучасного спеціаліста вимагається не просто готовність до ефективної роботи, а до активної діяльності у світі мобілізації та інтерактивних технологій. Саме базові знання з природничо-наукових дисциплін є підґрунтям для становлення висококваліфікованого спеціаліста сьогодення.

На базі навчального закладу педагоги циклу провели методичні об’єднання для викладачів загальноосвітніх дисциплін області: для викладачів математики  «Математичні вітражі» (Дрюченко О.С.); фізики «Фізика та лірика» (Кедись С.М.); БЖД «Середовище, в якому ми живемо» (Задаянюк Н.М.).

Викладачі циклової комісії брали участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях в ЗФПО, зокрема «Проблеми трансформаційних економік в умовах глобалізації».

Усіх викладачів циклу об’єднує спільна мета – навчити, сформувати, виховати логічно - мислячого і знаючого  спеціаліста, бо саме знання – це сила.

1. ПЛАНИ РОБОТИ

2. РОБОТА ВИКЛАДАЧІВ