Пріорітетні напрямки роботи студради

Date: 21 січня 2019 о 14:37, Refreshed 4 січня о 14:57
Важлива роль у розвитку особистості, максимальному виявленні і реалізації її творчих здібностей, формуванні моральних якостей, відповідальності за результати своєї життєдіяльності належить органам студентського самоврядування – Студентській раді коледжу, яка тісно взаємодіє із Профспілковою організацією студентів.
Самоврядування – суттєва ознака демократичного, громадянського суспільства, що знаходить втілення у гарантованому державою праві і реальній спроможності громадян шляхом об’єднання своїх зусиль самостійно і відповідально вирішувати питання власної життєдіяльності у межах визначених повноважень і наявних ресурсів.
Студентське самоврядування коледжу є гарантованим державою правом студентів самостійно або через представницькі органи вирішувати питання, віднесені до їх повноважень. Це самостійна громадська діяльність студентів, метою якої є забезпечення виконання студентами своїх обов’язків, захист їх прав, створення належних умов для навчання, відпочинку, проживання у гуртожитках, залучення студентів до вирішення завдань, що стоять перед колективом навчального закладу, участь в управлінні ним, розкриття задатків і здібностей у молодих людей, формування у них навиків організаторської і виховної роботи.
Рада студентського самоврядування коледжу – це група активної молоді, яка не тільки успішно виконує свої прямі функції щодо навчальної та виховної роботи зі студентством, а й організовує велику кількість заходів для студентської спільноти коледжу, не лякаючись новацій, несподіваних креативних рішень та перетворень.
Студентське самоврядування у навчальному закладі є засобом реалізації ініціатив через прийняття рішень та їх впровадження за допомогою власних ресурсів у співпраці з адміністрацією.
Члени Студентської Ради працюють у секторах:
-навчально-науковому,
-трудовому,
-культурно-масовому,
-спортивно-оздоровчому,
-інформаційному (редколегія і радіокомітет),
які мають свої завдання, спрямовані на покращення організації навчально – виховної роботи шляхом залучення до самоорганізації якомога більшої кількості студентів, що, в свою чергу, дозволяє проявити їхню творчість та активність.
ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ
СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ
  • Захист прав та інтересів студентів
  • Участь в організації і проведенні студентських наукових конференцій