Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Новини

Навчально-виробнича практика

Date: 1 листопада 2019 о 19:42, Refreshed 12 грудня 2022 о 14:33
Author: admin 0. 1.

Ткач Н.В. завідувач навчально-виробничої практики

Виробнича практика у ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» є складовою частиною навчального процесу і має за мету забезпечити рівень кваліфікації студентів у відповідності з вимогами сучасного виробництва, закріпити і поглибити знання, отримані студентами під час теоретичного навчання, формувати у студентів професійні вміння приймати самостійні рішення у певних виробничих умовах, оволодіти сучасними методами, формами організації, знаряддя праці в галузі їх майбутньої спеціальності.

Виробнича практика впливає на процес формування професійних і громадських якостей особливості майбутнього спеціаліста. Виховний вплив на студентів має і сама виробнича діяльність, і колектив підприємства, в результаті якого у студентів формується свідома виробнича дисципліна, працьовитість, колективізм, повага до традицій колективу підприємства, бережливість.  

В процесі професійної підготовки увага  акцентується на:

  • розвитку творчих здібностей практиканта;
  • його самостійності;
  • умінні ним приймати рішення;
  • розвитку його здатності працювати в колективі.

Практика студентів проводиться у відповідності з діючими Галузевими стандартами вищої освіти, „Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України".

Виробниче навчання включає в себе такі розділи:

  • навчальна практика;
  • технологічна;
  • переддипломна (професійна).

Завданням   навчальної  практики  є  ознайомлення   студентів  з специфікою майбутньої спеціальності, отримання певних професійних умінь і навичок із загально професійних та спеціальних дисциплін, оволодіння робітничою професією. 

Практичне навчання проводиться на сучасних укомплектованих високо кваліфікованими фахівцями, оснащених новим торговельно-технологічним обладнанням і посудом, підприємствах різних форм власності, на яких створені усі умови правил охорони праці, виробничої санітарії та гігієни.

Бази практики відповідають вимогам програми. З базами практики (підприємствами, організаціями, установами будь-якої форми власності) коледж  завчасно укладає угоди. Тривалість дії угод погоджується договірними сторонами в основному  укладається   на один навчальний рік                       

Метою технологічної практики є ознайомлення студентів-практикантів безпосередньо на виробництвах, організаціях, установах з виробничим процесом і технологічним циклом виробництва, відпрацювання вмінь і навичок з робітничої професії та спеціальності, закріплення знань, отриманих при вивченні певного циклу теоретичних дисциплін та придбання певного практичного досвіду.

Переддипломна (професійна) практика є завершальним етапом навчання і проводиться з метою узагальнення і вдосконалення знань, практичних умінь та навичок на базі конкретного суб'єкта господарювання, оволодіння професійним досвідом та готовності майбутнього фахівця та самостійної трудової діяльності, збору матеріалів для курсової роботи.

Для  проходження  технологічної  та  переддипломної  практики студентам  надається можливість самостійно, за погодженням з адміністрацією коледжу, підбирати бази практики та  пропонувати її для використання. А також  студентам дозволяється під час проходження технологічної та переддипломної  практики  працевлаштуватися  на роботу  за спеціальністю                                  

Проведення практичного навчання забезпечується  базами практики, що відповідають передбаченим вимогам.

2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ

План роботи завідувача навчально-виробничої практики 2022-2023

2. РОБОТА ВІДДІЛЕННЯ 

3. ЗВІТ ПРО РОБОТУ 

2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ

План роботи 2021-2022

2. РОБОТА ВІДДІЛЕННЯ 

3. ЗВІТ ПРО РОБОТУ 

2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ

План роботи

2. РОБОТА ВІДДІЛЕННЯ 

3. ЗВІТ ПРО РОБОТУ 

Звіт про роботу

2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Comments:
Only authorized users can leave comments.