СМАКУЙ ПО-УКРАЇНСЬКИ!

Дата: 20 березня 2023 о 00:00, Оновлено 6 червня 2023 о 12:26

Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів.

(Іван Франко)

Зараз чи не основна тема всіх роздумів – якою Україна буде в майбутньому. Одна людина, як би вона не хотіла, не здатна побудувати незламну та незалежну державу. Але, що вона може для цього зробити? Може, розвиваючи себе у різних сферах діяльності, щоб Україна в майбутньому мала хороших фахівців, які люблять свою роботу.

Тому здобувачі освіти групи 3-ХТ-ВХП-4/11 разом із класним керівником Стефанією Кундрат за участі зав.лабораторією Юлією Дмитришин в рамках проєкту «Україна починається з мене», вирішили  показати свій маленький, але дуже важливий внесок у майбутнє України через вдосконалення обраного фаху – харчування людини.

Метою заходу стало - відшукати стародавні страви та вироби з борошна, відтворити їх технологію, показати  варіанти подавання сучасні і стародавні і в майбутньому презентувати їх в сучасних закладах ресторанного господарства.

Майбутні технологи знайшли хороші рецепти страв, ознайомилися зі складовими компонентами, з поняттям про корисну їжу і технологію виробництва.

У процесі приготування та презентації страв учасники проєкту акцентували увагу на основи  культури та традиції  харчування українців, прагнення вживати національні страви, як засіб збереження і зміцнення здоров’я; бачити незвичайне у звичайному; виховувати  естетичний смак і ніколи не забувати стародавні українські кулінарні традиції.

Наша майбутня професія – харчувати вільних українців! Україна починається з мене, Україна починається з тебе, Україна починається з нас!

Смакуй по-українськи (ФОТО)