Конкурсна сума балів та значення коефіцієнтів

Date: 4 січня 2021 о 10:08, Refreshed 2 червня 2022 о 14:01
Конкурсний бал (КБ) обчислюється:
1) для вступу на основі базової середньої освіти (9 клас) на місця регіонального замовлення за формулою
Оцінки УС виставляються за шкалою 100-200.
Для осіб, зареєстрованих у селах, та які здобули у рік вступу базову середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, конкурсний бал множиться на сільський (СК) коефіцієнт. СК дорівнює 1,05.
СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають у селі без реєстрації, не застосовується.
Для рейтингування вступників з однаковим конкурсним балом розглядатимуться мотиваційні листи.
Для вступу на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, конкурсний відбір здійснюється тільки на підставі розгляду мотиваційних листів, він може бути основою для рейтингування вступників.
2) для вступу на основі повної загальної (профільної) середньої освіти (11 клас) на місця регіонального замовлення за формулою
Оцінки УС виставляються за шкалою 100-200.
Замість проходження індивідуальної усної співбесіди вступник може подати результати зовнішнього незалежного оцінювання (2019-2021 років у будь-яких комбінаціях) або національного мультипредметного теста. У такому разі конкурсний бал вступника визначається як середній бал з двох предметів зовнішнього незалежного оцінювання (української мови та літератури/української мови, предмету на вибір вступника (математика, історія України, географія)) з підвищенням на 25 відсотків, але не вище 200 балів, або середній бал усіх предметів національного мультипредметного теста без використання вагових коефіцієнтів з підвищенням на 25 відсотків, але не вище 200 балів.
Особам, які є членами збірних команд України та брали участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України), Олімпійських, Параолімпійських і Дефлімпійських іграх (за поданням Міністерства молоді та спорту України), зараховується оцінка 200 балів.
Для осіб, зареєстрованих у селах, та які здобули у рік вступу повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, конкурсний бал множиться на СК. СК дорівнює 1,05.
3) для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника на місця регіонального замовлення за формулою