Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Новини

Готельно-ресторанного бізнесу та підприємництва

Date: 25 жовтня 2022 о 16:01, Refreshed 4 січня о 14:51
Author: admin 0. 1.

Завідувач відділення

Гарасим Людмила Георгіївна

викладач вищої категорії, викладач-методист

         Відділення готельно-ресторанного бізнесу та підприємництва здійснює  підготовку фахівців зі сформованими загальними і професійними компетентностями, соціальномобільних, висококваліфікованих працівників,  здатних реалізовувати  типові спеціалізовані задачі та практичні проблеми в сфері індустрії гостинності, підприємництва, торгівлі та маркетингу шляхом формування професійних рис для забезпечення фахової мобільності та конкурентоспроможності на ринку праці.
У закладі освіти створено всі умови, для ефективної підготовки фахівців, активно впроваджуються інноваційні та інтерактивні технології навчання: ділові ігри, інтерактивні лекції, майстер-класи та професійні квести рестораторів провідних закладів ресторанного господарства, сфери торгівлі та маркетингу,  заняття на виробництві, зустрічі з успішними випускниками, робота в гуртках за інтересами.  
Коледж має чисельних партнерів, з якими укладені угоди про співпрацю та науковий обмін, зокрема: Львівським торговельно-економічним університетом, Одеською національною академією харчових технологій, Тернопільським національним технічним університетом ім. І. Пулюя, Університетом Григорія Сковороди в Переяславі, Полтавським університетом економіки і торгівлі, що є основним фактором удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців.
Освітній процес на відділенні з підготовки фахових  молодших бакалаврів здійснюється із застосуванням різноманітних інтерактивних інструментів і методів навчання що базуються на врахуванні студоцентрованого підходу і принципів академічної свободи за такими освітньо - професійними програмами:
  • 241 Готельно - ресторанна справа
  • 075 Маркетинг
  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
         Готельно-ресторанний бізнес є галуззю з високим рівнем конкуренції, що має за мету максимально задовольнити потреби споживачів, забезпечити високий рівень комфорту, створити особливу атмосферу, забезпечити приємним відпочинком, залишити незабутні враження. На підприємстві гостинності все повинно бути гармонійним – від назви до дизайну. Тільки так можна створити цілісний образ закладу і дати відчути гостю, що він потрапив в особливий світ. Як саме створюється ця ілюзія, знає лише фахівець сфери обслуговування, який є не лише творцем і митцем, а й головним менеджером, бухгалтером, будівельником і маркетологом, відчуває необхідність у постійному професійному зростанні, забезпечує високу якість послуг відповідно до потреб та уподобань гостей. Саме тому, освітньо- професійна програма 241 Готельно- ресторанна справа розроблялася з урахуванням пропозицій роботодавців та інших стейкхолдерів щодо підготовки фахівців з готельно-ресторанного обслуговування для організації сервісної діяльності суб’єктів індустрії гостинності, які володіють загальними і фаховими компетентностями.
         Зміст ОПП сфокусований на підготовку фахівців до науково-дослідної діяльності за спеціальністю та передбачає оволодіння загальнонауковими (філософськими) компетенціями, спрямованими на формування системного наукового світогляду, професійної етики, застосування сучасних інформаційних технологій.  Особливу роль у фаховій підготовці за ОПП відіграють навчальні заняття, які передбачають різні види практичної підготовки у закладах ресторанного та готельного господарства міста Тернополя та області: готельно-ресторанний комплекс «Версаль», ресторан «Рандеву», готельно-ресторанний комплекс «Geneva», ресторан «PROSPECT», ТРЦ «Подоляни» тощо.
         Навчаючись у коледжі, студенти відкривають для себе безліч можливостей для роботи та самореалізації. Адже ми навчаємо не лише певного фаху, ми вчимо бути успішними в тому, чим ви будете займатися. Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» дає широкі можливості в заснуванні власної справи за будь-яким видом економічної діяльності, дозволить стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються.
         Студенти вивчають комплекс дисциплін з питань організації та управління бізнесом, торговельної та біржової діяльності, логістики, товарознавства. Випускники отримують теоретичні знання та практичні навички для організації та ефективного провадження власної справи і бізнес-проектів. Особливий акцент у процесі вивчення дисциплін поставлено на формування знань у сфері організації підприємницької діяльності з питань: розроблення та використання нових підходів до управління розвитком власного бізнесу; забезпечення ефективності бізнесу на основі використання інновацій; аналізу товарних ринків і конкурентоспроможності продукції різних виробників; роботи з постачальниками; формування товарного асортименту; здійснення логістичних операцій та організації товаропросування; управління товарними запасами; інформаційного та рекламного забезпечення підприємницької діяльності.
         Сьогодні маркетинг став ключовим елементом будь-якого бізнесу.  Фахівці  спеціальності 075 Маркетинг підготовлені для професійної діяльності на всіх видах підприємств, торгівельних та виробничих організацій. Маркетологи допомагають компаніям надати відповіді на найскладніші проблеми та питання, пов'язані з веденням бізнесу: яку ціну встановити на товар; як правильно розмістити товари на полицях магазину; як правильно розробити рекламну компанію; які товари та види товарів виробляти; через які магазини або мережі магазинів реалізовувати вироблені товари та багато інших питань, правильні відповіді, які визначають успіх бізнесу. 
         Маркетолог - це фахівець з вивчення смаків покупців і просування товару. Він досліджує, яка продукція матиме великий попит у покупців і чому, оцінює ринок конкретних товарів і послуг, займається рекламною діяльністю, організовує акції для стимулювання продажу продукції; проводить ретельний моніторинг галузі, робить прогнози та розробляє рекомендації для вдосконалення діяльності підприємства.
         Маркетологи потрібні будь-якій фірмі, зацікавленій в просуванні та збуті своєї продукції або послуги. Відділи маркетингу є в торговельних фірмах, виробничих підприємствах, банках, PR-агентствах, інвестиційних та страхових компаніях, підприємствах харчування, туристичних фірмах та агенціях. Маркетологи затребувані спеціалісти в рекламних та консалтингових компаніях з проведення маркетингових досліджень.
         Під час навчання студенти вивчають комплекс дисципліни з питань маркетингу, розроблення  товару,  логістики, організації закупівлі і продажу, економіки та фінансів, ринкових досліджень,  комунікаційної діяльності,  ціноутворення,  електронної комерції,  інформаційних систем і технології в маркетинговій діяльності.

РОБОТА НА ВІДДІЛЕННІ:

2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ

2. РОБОТА ВІДДІЛЕННЯ 

3. ЗВІТ ПРО РОБОТУ 

Comments:
Only authorized users can leave comments.