Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Готельно-ресторанного бізнесу та підприємництва

Date: 25 жовтня 2022 о 16:01, Refreshed 26 червня о 16:23
Author: admin 0. 1.

завідувачка відділення

Гарасим Людмила Георгіївна

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

секретар навчальної частини: Навроцька Світлана Сергіївна

Відділення  готельно- ресторанного бізнесу та підприємництва здійснює  підготовку фахівців зі сформованими загальними і професійними компетентностями, соціальномобільних, висококваліфікованих працівників,  здатних реалізовувати  типові спеціалізовані задачі та практичні проблеми в сфері індустрії гостинності, підприємництва, торгівлі та маркетингу шляхом формування професійних рис для забезпечення фахової мобільності та конкурентоспроможності на ринку праці.

У закладі освіти створено всі умови, для ефективної підготовки фахівців, активно впроваджуються інноваційні та інтерактивні технології навчання: дискусії; диспути; онлайн-трибуни; бінарні заняття; ділові ігри; інтерактивні заняття; майстер-класи та професійні квести рестораторів провідних закладів індустрії гостинності, сфери торгівлі та маркетингу;  заняття на виробництві; зустрічі з успішними випускниками; робота в гуртках за інтересами; залучення до освітнього процесу відомих фахівців-практиків згідно укладених угод про співпрацю. Практикуються інтегровані заняття викладачів фахових циклових комісій з викладачами спеціалізованих кафедр Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Коледж має чисельних партнерів, з якими укладені угоди про співпрацю та науковий обмін, зокрема: Львівським торговельно-економічним університетом, Одеською національною академією харчових технологій, Тернопільським національним технічним університетом ім. І. Пулюя, Університетом Григорія Сковороди в Переяславі, Полтавським університетом економіки і торгівлі, що є основним фактором удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців.

Освітній процес на відділенні з підготовки фахових  молодших бакалаврів здійснюється із застосуванням різноманітних інтерактивних інструментів і методів навчання що базуються на врахуванні студоцентрованого підходу і принципів академічної свободи за такими освітньо - професійними програмами:

  •  241 Готельно - ресторанна справа;

  • 075 Маркетинг;

  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;

  • Підприємництво та торгівля

Готельно-ресторанний бізнес є галуззю з високим рівнем конкуренції, що має за мету максимально задовольнити потреби споживачів, забезпечити високий рівень комфорту, створити особливу атмосферу, забезпечити приємним відпочинком, залишити незабутні враження. На підприємстві гостинності все повинно бути гармонійним – від назви до дизайну. Тільки так можна створити цілісний образ закладу і дати відчути гостю, що він потрапив в особливий світ. Як саме створюється ця ілюзія, знає лише фахівець сфери обслуговування, який є не лише творцем і митцем, а й головним менеджером, бухгалтером, будівельником і маркетологом, відчуває необхідність у постійному професійному зростанні, забезпечує високу якість послуг відповідно до потреб та уподобань гостей. Саме тому, освітньо- професійна програма 241 Готельно- ресторанна справа розроблялася з урахуванням пропозицій роботодавців та інших стейкхолдерів щодо підготовки фахівців з готельно-ресторанного обслуговування для організації сервісної діяльності суб’єктів індустрії гостинності, які володіють загальними і фаховими компетентностями.

Зміст ОПП сфокусований на  багатопрофільну підготовку фахівців з готельно-ресторанної справи та передбачає оволодіння загальнонауковими (філософськими) компетенціями, спрямованими на формування системного наукового світогляду, професійної етики, застосування сучасних інформаційних технологій.  Особливу роль у фаховій підготовці за ОПП відіграють навчальні заняття, які передбачають різні види практичної підготовки у закладах ресторанного та готельного господарства міста Тернополя та області: готельно-ресторанний комплекс «Версаль», ресторан «Рандеву», готельно-ресторанний комплекс «Geneva», ресторан «PROSPECT», ТРЦ «Подоляни» тощо.

Навчаючись у коледжі, здобувачі освіти відкривають для себе безліч можливостей для роботи та самореалізації. Адже ми навчаємо не лише певного фаху, ми вчимо бути успішними в тому, чим ви будете займатися. Спеціальність 076 Підприємництво та торгівля (Підприємництво, торгівля та біржова діяльність) дає широкі можливості в заснуванні власної справи за будь-яким видом економічної діяльності, дозволить стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються.

 Здобувачі освіти вивчають комплекс дисциплін з питань організації та управління бізнесом, торговельної та біржової діяльності, логістики, товарознавства. Випускники отримують теоретичні знання та практичні навички для організації та ефективного провадження власної справи і бізнес-проектів. Особливий акцент у процесі вивчення освітніх компонентів поставлено на формування знань у сфері організації підприємницької діяльності з питань: розроблення та використання нових підходів до управління розвитком власного бізнесу; забезпечення ефективності бізнесу на основі використання інновацій; аналізу товарних ринків і конкурентоспроможності продукції різних виробників; роботи з постачальниками; формування товарного асортименту; здійснення логістичних операцій та організації товаропросування; управління товарними запасами; інформаційного та рекламного забезпечення підприємницької діяльності.

Сьогодні маркетинг став ключовим елементом будь-якого бізнесу.  Фахівці  спеціальності 075 Маркетинг підготовлені для професійної діяльності на всіх видах підприємств, торгівельних та виробничих організацій. Маркетологи допомагають компаніям надати відповіді на найскладніші проблеми та питання, пов'язані з веденням бізнесу: яку ціну встановити на товар; як правильно розмістити товари на полицях магазину; як правильно розробити рекламну компанію; які товари та види товарів виробляти; через які магазини або мережі магазинів реалізовувати вироблені товари та багато інших питань, правильні відповіді, які визначають успіх бізнесу. 

Маркетолог - це фахівець з вивчення смаків покупців і просування товару. Він досліджує, яка продукція матиме великий попит у покупців і чому, оцінює ринок конкретних товарів і послуг, займається рекламною діяльністю, організовує акції для стимулювання продажу продукції; проводить ретельний моніторинг галузі, робить прогнози та розробляє рекомендації для вдосконалення діяльності підприємства.

Маркетологи потрібні будь-якій фірмі, зацікавленій в просуванні та збуті своєї продукції або послуги. Відділи маркетингу є в торговельних фірмах, виробничих підприємствах, банках, PR-агентствах, інвестиційних та страхових компаніях, підприємствах харчування, туристичних фірмах та агенціях. Маркетологи затребувані спеціалісти в рекламних та консалтингових компаніях з проведення маркетингових досліджень.

Під час навчання здобувачі освіти вивчають комплекс освітніх компонентів з питань маркетингу, розроблення  товару,  логістики, організації закупівлі і продажу, економіки та фінансів, ринкових досліджень,  комунікаційної діяльності,  ціноутворення,  електронної комерції,  інформаційних систем і технології в маркетинговій діяльності.

РОБОТА НА ВІДДІЛЕННІ:

2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ

План роботи відділення

2. РОБОТА ВІДДІЛЕННЯ 

3. ЗВІТ ПРО РОБОТУ

2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ

2. РОБОТА ВІДДІЛЕННЯ 

3. ЗВІТ ПРО РОБОТУ 

Звіт роботи

Comments:
Only authorized users can leave comments.