МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ «ГЕРОЇВ КРАЇНА - МОЯ УКРАЇНА»

Дата: 4 січня о 20:06

У рамках заходів до Дня Гідності та Свободи в  групі 4-ХТ-ВХП-4/11 класною  керівницею Стефанією Кундрат проведено молодіжний форум «Героїв країна - моя Україна».

Метою даного заходу є: формувати патріотичні почуття у здобувачів освіти, вшанувати пам’ять воїнів, що віддали своє життя за незалежність України та за тих, що сьогодні захищають кордони нашої країни; розвивати прагнення бути свідомим громадянином України, її патріотом; виховувати любов та повагу до рідного краю та людей, які віддали життя за мирне небо.

У процесі даного форуму учасники провели невеликий екскурс героїзму українського народу за свою незалежність, починаючи від козацтва до сьогодні. А також відслідкували , що подвиги героїв України ХХІ століття доводять: за 100 років бажання українців жити в  незалежній Україні тільки  укріпилося. І це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами  своєї  держави.

Здобувачі освіти групи поділилися своїми переживаннями, тривогами, гордістю за своїх рідних, які зараз захищають нашу державу на передовій. Завдяки їм ми сьогодні маємо можливість пробуджуватися у своїх домівках, радіти прийдешньому дню, маємо можливість навчатися і працювати. Дякуємо за життя і спокій: батькам Анастасії Довгаль, Анастасії Муравинець, Богдана Дячуна , рідним братам Уляни Навольської та Надії Терешко.

Учасники форуму відзначили, що 21 листопада – це не просто дата у календарі, а доказ споконвічного прагнення українського народу до вільного та незалежного життя. День Гідності та Свободи – це час для вшанування минулого, визначення сучасних цілей та зобов'язань, а також підтримка демократичних та гуманітарних цінностей українського суспільства.

Підводячи підсумки здобувачі освіти вкотре визнали, що зараз наша країна переживає скрутні часи, але ми вистоїмо та переможемо, тому що сила країни – її народ. Українці – працьовита та волелюбна нація. Україна – країна героїв. Герої – наші воїни, які захищають кордони та боронять людей від терору росії; герої – лікарі, які борються за життя своїх пацієнтів; герої – волонтери, які допомагають; герої – це ті, хто працює, незважаючи на обстріли; герої – ті, хто чекає та піклується про своїх рідних.

А в глибині душі здобувачі освіти вкотре дякували нашим захисникам за те, що можуть здобувати професію та просто жити; просили у Бога аби вони живими і здоровими як найшвидше повернулися додому, до своїх рідних з перемогою.

Учасники форуму вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання!

Класна керівниця Стефанія Кундрат

Героїв країна (ФОТО)