ЦИФРОВІЗАЦІЯ, ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ ТА ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У СФЕРІ ГОСТИННОСТІ

Дата: 15 січня о 12:06

15 січня в Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі було проведено інтегроване заняття з освітньої професійної програми «Готельно-ресторанна справа» з освітніх компонентів  «Організація обслуговування», «Організація та технологія обслуговування в готелях», «Стратегічне управління інноваційним розвитком підприємства», «Економіка інноваційного підприємства» на тему: «Цифровізація, діджиталізація та  професійна підготовка майбутніх фахівців у сфері гостинності» за участі викладачів коледжу Галини Яворської, Ольги Стець, працівників кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя – д.е.н., проф. Людмили Малюти,  к.е.н., доц. Галини Островської, інженера кафедри Галини Ордехи та  здобувачів освіти коледжу.

Викладачі коледжу зазначили, що метою даного заняття є здійснення аналізу тенденцій розвитку та використання цифрових технологій, діджиталізації при професійній підготовці майбутніх фахівців в сфері індустрії гостинності; обґрунтували важливість впровадження інноваційних технологій у готельно-ресторанних комплексах та використання послуг Smart Hub.

Професорками університету зауважено, що тренд сьогоднішнього часу – цифрова трансформація, що торкається усіх сфер діяльності й орієнтована на глобальне застосування цифрових технологій під час надання послуг гостям готельно-ресторанних комплексів.

Здобувачі освіти дізналися, що цифровізація і діджиталізація для індустрії гостинності є пріоритетним фактором, який об’єднує усі рівні пов’язані з обслуговуванням та сервісом при наданні послуг відвідувачам, зокрема послуг Smart Hub. Також було обговорено питання особливостей обслуговування споживачів у закладах ресторанного обслуговування з використанням цифрових технологій.

Викладачка Галина Яворська

ЦИФРОВІЗАЦІЯ, ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ (ФОТО)