Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

УЧАСТЬ У ФОРУМІ «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ- 2030»

Date: 2 грудня 2021 о 22:00
Author: admin 0. 1.
149 views

У період з 2 по 3 грудня за ініціативи Національної агенції кваліфікацій та за сприянням Міністерства освіти і науки України відбувся форум «Людський капітал 2030», учасниками якого стали: завідувачки  відділеннями Наталя Ткач і Людмила Гарасим та голови циклових комісій Ірина Чеченюк і Ганна Горішна.
У сучасних умовах глобалізації постає проблема ефективного формування та розвитку одного з найцінніших ресурсів – людського капіталу, оскільки саме людина з її здібностями є рушійною силою розвитку економіки. Від розвитку людського капіталу залежить економічний та інноваційний розвиток держави загалом. За твердженням міжнародних організацій, людський капітал може бути збільшений за рахунок вкладень в освіту, охорону здоров’я, професійну підготовку. Він також потребує справедливих умов ринку праці, належного рівня працевлаштування, сприятливих умов для ведення бізнесу тощо. Тому Форум «Людський капітал 2030» є актуальним питанням сьогодення.
Модераторами  панелей форуму виступили: Юрій Баланюк  (Голова НАК), Юрій Рашкевич (член НАК), Тетяна Семигіна (член НАК).
Понад 50 спікерів взяли участь у форумі, в числі яких:  Сергій Шкарлет (Міністр освіти і науки України), Ольга Коваль (Голова підкомітету з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій),  Ольга Стефанішина (Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України), Дмитро Олійник (Голова Федерації професійних спілок України),  Коєн Номден (керівник групи з питань прозорості та визнання навичок і кваліфікацій Європейської Комісії), Олав Аарна (академічний радник Естонського агентства кваліфікацій), Мадонна Марун (представник Уповноваженого органу з питань подальшої та вищої освіти Республіки Мальта), Лінардс Дейдуліс (старший експерт Державної агенції з розвитку освіти Латвії), Олексій Олексюк (експерт Програми ЕU4Skills, керуючий директор Європейської агенції забезпечення якості, експерт в області вищої та професійної (професійно-технічної) освіти) та інші.
Під час форуму були обговорені питання розвитку і використання людського капіталу, зокрема: формування Національної системи кваліфікації в Україні та пріоритетні напрями її розвитку; європейський простір кваліфікації; професійні кваліфікації в умовах динамічних змін ринку праці; особливості утворення та функціонування кваліфікаційних центрів як новації в українській системі професійних кваліфікацій; присвоєння, підтвердження та визнання професійних кваліфікацій; оцінювання результатів неформального та інформального навчання.
Comments:
Only authorized users can leave comments.