ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ (ГРУПИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ) СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
18 квітня відбулось засідання членів робочих груп (груп забезпечення) ОПП «Виробництво харчової продукції» та ОПП «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів», на якому обговорювалися питання оцінки змісту освітньо-професійних програм; формування анкети для проведення опитування здобувачів освіти щодо оцінки змісту освітньо-професійних програм; оновлення інформації на сайті коледжу та інформаційних стендах щодо оновленого переліку вибіркових освітніх компонентів; реалізація права на вільний вибір освітніх компонентів.
Оновлення освітньо-професійних програм і анкет для опитування здобувачів освіти щодо оцінки змісту освітньо-професійної програми є важливим кроком для забезпечення актуальності і якості навчального процесу.
Голова циклової комісії технологічних дисциплін Ганна Горішна наголосила, що оцінка змісту освітньо-професійних програм «Виробництво харчової продукції» та «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів» є ключовою для забезпечення того, що здобувачі освіти отримували необхідні знання та навички для успішної кар'єри в цій галузі. Через опитування студентів можна отримати цінні відгуки та пропозиції щодо поліпшення програм, що дозволить адаптувати їх до змінних потреб сучасного ринку праці.
Голова проєктної групи Ірина Пиріг наголосила на оновленні інформації на сайті коледжу та інформаційних стендах, адже доступ до актуальної інформації є важливим аспектом для здобувачів освіти у процесі формування їхньої освітньої траєкторії. Це дозволяє їм краще розуміти свої можливості та зробити обґрунтовані рішення щодо вибору освітніх компонентів вільного вибору.
Оновлення переліку вибіркових освітніх компонентів у каталозі є ключовим кроком для забезпечення гнучкості та індивідуальності навчального процесу. Це дозволяє студентам активно впливати на своє навчання, вибираючи освітні компоненти, які відповідають їхнім інтересам та кар'єрним цілям.
На завершення обговорення було визначено, що реалізація права на вільний вибір освітніх компонентів є важливим кроком у створенні стимулюючого та мотивуючого навчального середовища для особистісного та професійного розвитку здобувачів освіти.
Завідувачка технологічного відділення Ірина Пиріг