ПРАКТИЧНЕ ЗНАЙОМСТВО З ВИРОБНИЦТВОМ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВІ DELTA FOOD

Дата: 15 травня о 00:00

15 травня здобувачі освіти груп 2-ХТ-ВХП-5/9 та 2-ХТ-ВХП-8/11 спеціальності 181 «Харчові технології» (ОПП Виробництво харчової продукції) під керівництвом завідувачки технологічного відділення Ірини Пиріг та голови циклової комісії технологічних дисциплін Ганни Горішної відвідали підприємство компанії DELTA FOOD.

Під час візиту студенти мали унікальну можливість ознайомитися з виробничими процесами компанії, яка активно розвиває свій власний бренд – ТМ Гуляй-поле.

DELTA FOOD є провідним виробником майонезів, майонезних соусів, кетчупів, гірчиці та соняшникової олії в Україні. Компанія відома своїм високоякісним підходом до виробництва та широкою дистрибуційною мережею, що охоплює всі області України. Продукція ТМ Гуляй-поле представлена на ринках, у продуктових магазинах різного масштабу та на полицях найбільших торговельних мереж.

Під час екскурсії студенти побачили всі етапи виробництва, починаючи від підбору та обробки сировини до пакування готової продукції. Вони також дізналися про сучасні технології та стандарти якості, які застосовуються на підприємстві для забезпечення високої якості продукції.

Цей візит став важливим досвідом для майбутніх фахівців у галузі харчових технологій, надавши їм практичні знання та розуміння реальних виробничих процесів. Студенти залишилися вражені масштабами виробництва та професіоналізмом працівників компанії DELTA FOOD, що стало для них додатковою мотивацією для подальшого навчання та розвитку у сфері харчових технологій.

Завідувачка технологічного відділення Ірина Пиріг

Екскурсія на підприємство (ФОТО)