Соціально-гуманітарних дисциплін

Дата: 1 грудня 2018 о 20:38, Оновлено 21 березня о 13:56

Досягнення найвищих

доброчинств є  мета людини.

Для досягнення їх не слід

ставити собі ніяких меж.

Г.Сковорода

Соціально-гуманітарні науки є потужним засобом формування духовних цінностей і життєвих орієнтацій людини. Особливого значення вони набувають в процесі становлення ринкової економіки та розвитку демократичного суспільства, коли гуманітарна освіта визначає загальнокультурний розвиток людини. Тому на викладачів циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін покладені відповідальні та непрості завдання – формування покоління нової генерації молоді, покоління всебічно розвинених свідомих громадян, для яких характерні глибока національна свідомість, патріотизм, послідовні демократичні переконання, активна життєва громадянська позиція. Саме  на соціально-гуманітарній  підготовці здобувачів освіти, базується засвоєння професійних знань та здатність студентської молоді до постійного вдосконалення і росту в обраній ними сфері діяльності.

Основну увагу викладачі приділяють підвищенню ефективності освітнього процесу, якості знань, умінь і навичок здобувачів освіти, становленню творчої особистості, здатної до самостійного здобуття знань та самореалізації, роботі з обдарованою молоддю, патріотичному, національному та правовому вихованню молоді. Здобувачі освіти беруть участь у пошуково-дослідницькій роботі, круглих столах, історико-пізнавальних екскурсіях, творчих вечорах.

У складі цикловій комісії соціально-гуманітарних дисциплін працюють молоді спеціалісти та досвідчені викладачі, які проводять активну наукову роботу, готують доповіді  для участі у науково-практичних конференціях, видають статті у наукових журналах та збірниках наукових праць.

Проходять роки, змінюються покоління викладачів комісії, але незмінним залишається високий творчий потенціал колективу. Педагогічна майстерність – це риса, властива кожному викладачу комісії соціально-гуманітарних  дисциплін. Вони постійно генерують нові ідеї, поповнюють скарбницю наукових та методичних розробок, спрямовують свої зусилля на виховання активної життєвої позиції, культури молоді, духовності та моралі, свідомого громадянина, формують загальнолюдські цінності.

Склад циклової комісії:

Мурмила Наталія  Іванівна – голова циклової комісії, викладач історії, викладач культурології і основ філософських знань, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Бобровська Тетяна Анатоліївна – викладач української мови та літератури, викладач вищої категорії.

Глушок Руслан Романович – викладач історії, викладач вищої категорії, старший викладач.

Керівник гуртка "Тризуб".

Грицишин Стефанія Йосипівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач української мови за професійним спрямуванням, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Когут Тетяна  Михайлівна – заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач німецької мови, кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Лисиканич Ольга Іванівна – викладач фізичного виховання, викладач вищої категорії.

Войцешко Оксана Богданівна – викладач англійської мови, викладач другої категорії.

Ярема  Лілія Андріївна – викладач англійської мови, зарубіжної літератури, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Кодлюк Любов Ігорівна - викладач німецької мови та зарубіжної літератури, викладач другої категорії.

Краснощока Ольга Богданівнавикладач фізичного виховання, викладач першої категорії.

Сумісники:

Житко Ольга Василівна – викладач правознавства, викладач першої категорії.

2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ