«СОКОВИТІ ЗВУКИ УКРАЇНИ». УЧАСТЬ У VII ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЕТНОФЕСТИВАЛІ КУЛІНАРНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 18 листопада 2021 о 22:00, Оновлено 2 січня о 11:46

19 листопада 2021 року команда Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі взяла участь у VII Всеукраїнському Етнофестивалі кулінарного мистецтва. Даний захід був проведений фаховим коледжем технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки на платформі Zoom.
Однією з учасниць конкурсів була студентка коледжу групи 3-ГРС-12/9 відділення готельно-ресторанного бізнесу Марія Шаварин, яка відповідно до умов конкурсу виготовляла фруктову картину з елементами карвінгу з використанням української символіки.
Марія дуже креативно підійшла до виконання завдання. У центрі композиції «Соковиті звуки України» студентка розмістила жовто-блакитний прапор, бандуру та калину – саме вони очолюють перелік символів, з якими сучасні українці асоціюють Україну. Але найхарактернішим духовним символом української культури, що завжди славилася своїм культурним багатством, була і є бандура, оспівана у піснях і думах.
Для оформлення самої фруктової композиції були використані різноманітні фрукти. В руках вправної дівчини ананас перетворився на троянду, слива на яскраву квітку, яблука прикрасили композицію у вигляді листочків. У доповнення чудова картина була декорована ківі, виноградом, м’ятою і барвінком.
Загалом композиція викликає почуття любові до України і до талановитих людей, які на ній живуть.
Композиція «Соковиті звуки України» отримала високе визнання від організаторів та журі конкурсу. За мистецький підхід у приготуванні страв та висвітленні народності в оформленні картини Марія Шаварин отримала грамоту і багато позитивних відгуків. Керівника Юлію Дмитришин відзначено подякою.

Грамоти, подяки, сертифікати (ФОТО)