Підприємництва, торгівлі та маркетингу

Date: 1 грудня 2018 о 20:28, Refreshed 4 січня о 14:29

Підприємець і товарознавець є центральними фігурами торговельного бізнесу. За масштабами працевлаштування сфера торгівлі поступається лише промисловості.

Маркетолог – фахівець з вивчення смаків покупців, спеціаліст з просування товару на ринку. Орієнтир сучасного ринку – споживач, а досконале знання його потреб щодо виробництва та постачання товарів – єдина можливість забезпечити прибуткову діяльність підприємства.

Основна мета роботи циклової комісії підприємництва, торгівлі і маркетингу - підготовка конкурентоздатних фахівців, які володіють теоретичними та практичними навичками, необхідними для дослідження стану ринку товарів, їх асортименту, споживчих властивостей, вимог до якості, пакування, маркування.

Циклова комісія підтримує тісні зв’язки з сучасними торговельними підприємствами міста Тернополя. Внаслідок такої співпраці студенти отримують хороші практичні навички та подальші місця для працевлаштування.

Викладачі циклової комісії підтримують постійні контакти з своїми випускниками, запрошують їх на науково-практичні конференції, урочисті заходи. Така практика дозволяє простежити реальні результати  професійної підготовки випускників, сприяє підвищенню професійних навичок студентів.

Колективом викладачів циклової комісії постійно ведеться пошук та впровадження новітніх технологій навчання. Вони активно працюють над методичним забезпеченням дисциплін, а саме – розробляють електронні підручники, навчально-методичні посібники, опорні конспекти лекцій, ділові ігри, заняття-конкурси, кейси тощо.

Значну увагу циклова комісія приділяє удосконаленню навчально-виховного процесу, пошуку нових методів викладання дисциплін.

Викладачі циклової комісії постійно вдосконалюють свій професійний рівень, підвищують свою кваліфікацію, проходять стажування в різних навчальних закладах України

Заняття ведуться в навчальних аудиторіях та лабораторіях коледжу, які оснащені сучасним обладнанням для дослідження якості, проведення експертизи та визначення фальсифікації товарів, є комп’ютерна лабораторія товарознавства та експертизи продовольчих та непродовольчих товарів. У всіх аудиторіях та лабораторіях зроблено капітальний ремонт, закуплено сучасне обладнання та меблі, придбано сучасне обладнання для якісної підготовки висококваліфікованих фахівців.

Постійно оновлюються нормативні документи на продовольчі та непродовольчі товари, навчальні та навчально-методичні посібники.

Викладачами циклової комісії здійснюється керівництво науковою роботою студентів. Кожного року проводяться студентські наукові конференції.

На сьогоднішній день кадровий склад циклових комісій вирізняється високою професійністю та педагогічною майстерністю. До складу циклової комісії входять викладачі:

Чеченюк Ірина Борисівна, голова циклової комісії підприємництва, торгівлі і маркетингу, викладач маркетингу, інформаційних систем та технологій в маркетинговій діяльності, організації закупівель і продажів, кандидат економічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Березівська Надія Стефанівна, викладач менеджменту, основ торговельного підприємництва, ринкових досліджень, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії.

Гарасим Людмила Георгіївна, завідувач товарознавчого відділення, викладач бухгалтерського обліку і фінансів підприємства, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Чубата Ірина Олегівна, викладач товарознавства харчових продуктів, викладач товарознавства квітів, викладач вищої категорії, старший викладач.

Боднар Ольга Павлівна, викладач організації і технології торговельних процесів, логістики, товарознавства сировини, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Шпеник Любов Петрівна, викладач товарознавства продовольчих товарів, основ стандартизації, естетики товарів та дизайну, викладач-методист.

Сукач Галина Ігорівна, викладач товарознавства непродовольчих товарів , основ підприємництва, викладач першої категорії.

1. ПЛАНИ РОБОТИ

2. РОБОТА ВИКЛАДАЧІВ