Підприємництва, торгівлі та маркетингу

Дата: 1 грудня 2018 о 20:28, Оновлено 15 квітня о 16:00

Підприємець і товарознавець є центральними фігурами торговельного бізнесу. За масштабами працевлаштування сфера торгівлі поступається лише промисловості.

Маркетолог – фахівець з вивчення смаків покупців, спеціаліст з просування товару на ринку. Орієнтир сучасного ринку – споживач, а досконале знання його потреб щодо виробництва та постачання товарів – єдина можливість забезпечити прибуткову діяльність підприємства.

Основна мета роботи циклової комісії підприємництва, торгівлі і маркетингу - підготовка конкурентоздатних фахівців, які володіють теоретичними та практичними навичками, необхідними для дослідження стану ринку товарів, їх асортименту, споживчих властивостей, вимог до якості, пакування, маркування.

Циклова комісія підтримує тісні зв’язки з сучасними  підприємствами міста Тернополя. Внаслідок такої співпраці здобувачі освіти отримують хороші практичні навички та подальші місця для працевлаштування.

Викладачі циклової комісії підтримують постійні контакти з своїми випускниками, запрошують їх на науково-практичні конференції, урочисті заходи. Така практика дозволяє простежити реальні результати  професійної підготовки випускників, сприяє підвищенню професійних навичок здобувачів освіти.

Колективом викладачів циклової комісії постійно ведеться пошук та впровадження новітніх технологій навчання. Вони активно працюють над методичним забезпеченням освітніх компонентів, а саме – розробляють електронні підручники, навчально-методичні посібники, опорні конспекти лекцій, ділові ігри, заняття-конкурси, кейси тощо.

Значну увагу циклова комісія приділяє удосконаленню освітнього процесу, пошуку нових методів викладання.

Викладачі циклової комісії постійно вдосконалюють свій професійний рівень, підвищують  кваліфікацію, проходять стажування в різних закладах освіти України.

Заняття ведуться в навчальних аудиторіях та лабораторіях коледжу, які оснащені сучасним обладнанням для дослідження якості, проведення експертизи та визначення фальсифікації товарів, є комп’ютерна лабораторія інформаційних систем та технологій в маркетинговій діяльності. У всіх аудиторіях та лабораторіях зроблено капітальний ремонт, закуплено сучасне обладнання та меблі, придбано сучасне обладнання для якісної підготовки висококваліфікованих фахівців.

Постійно оновлюються нормативні документи, навчальні та навчально-методичні матеріали.

Викладачами циклової комісії здійснюється керівництво науково-пошуковою роботою здобувачів освіти. Кожного року проводяться  наукові конференції

На сьогоднішній день кадровий склад циклових комісій вирізняється високою професійністю та педагогічною майстерністю. До складу циклової комісії входять викладачі:

Чеченюк Ірина Борисівна, голова циклової комісії підприємництва, торгівлі і маркетингу, викладач маркетингу, інформаційних систем та технологій в маркетинговій діяльності, економіки, кандидат економічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Березівська Надія Стефанівна, викладач менеджменту та економіки підприємства, електронної комерції, організації закупівель  та інтернет-продажів, комунікаційної та біржової діяльності викладач-методист, спеціаліст вищої категорії.

Гарасим Людмила Георгіївна, завідувач товарознавчого відділення, викладач бухгалтерського обліку і фінансів підприємства, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Боднар Ольга Павлівна, викладач комерційної діяльності та організації торгівлі, логістики, хімії і товарознавства сировини, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Шпеник Любов Петрівна, викладач теоретичних основ товарознавства та оцінки відповідності, товарознавства продовольчих товарів,  викладач-методист.

Сукач Галина Ігорівна, викладач технологій, основ підприємницької діяльності, основ страхування, товарознавства непродовольчих товарів , товарознавства квітів, викладач першої категорії.

2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

План роботи