МАЙСТЕР-КЛАС «ЯКІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГОСТЯ В РЕСТОРАНІ»

Дата: 9 лютого 2023 о 00:00, Оновлено 15 січня о 12:00
282 перегляда

У рамках реалізації проєкту «Робота мрії – це не міф» головою асоціації випускників Іриною Пиріг, викладачами Ольгою Стець і Галиною Ваврикович організовано майстер-клас з організації обслуговування гостей в ресторані для здобувачів освіти третього курсу відділення готельно-ресторанного бізнесу та підприємництва.

Спікером майстер-класу був випускник коледжу, сервіс-менеджер з навчання персоналу ресторану Іван Березуцький, який презентує власне мистецтво і проводить курси та навчання від новачків-офіціантів до підвищення кваліфікації досвідчених фахівців з метою підвищення якості обслуговування та продажів у ресторанах України.

Адже закономірно, що чим вищі культура та якість обслуговування відвідувачів, тим вищий імідж закладу гостинності і тим привабливіші вони для гостей.

Під час зустрічі, яка тривала достатньо довго, говорили про правила обслуговування гостей, особливості спілкування з ними; визначали види банкетів та особливості обслуговування; ознайомилися з інноваційним форматом обслуговування типу "гала-івент" притаманним під час організації кейтерингового обслуговування Business-to-Consumer та Business-to-Business. Багато часу відвели на розгляд питання командної взаємодії працівників, як ключ до успіху ресторану.

Студентська молодь була в захваті та надзвичайно вдячна за змістовний і повчальний майстер-клас, знання з якого неодмінно знадобляться в майбутній професії.

Майбутні працівники індустрії гостинності не лише уважно слухали цінні поради та настанови професіонала, але й стали безпосередніми учасниками процесу різних видів обслуговування, демонструючи свої знання, здобуті під час лекційних та практичних занять з дисципліни «Організація обслуговування».

Час майстер-класу пролетів дуже швидко! Було цікаво, корисно!

Майстер-клас Ресторатори (ФОТО)