ГОДИНА ПАТРІОТИЗМУ «СЛАВИМО ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ»

Дата: 10 жовтня 2021 о 21:00
143 перегляда

14 жовтня українці будуть святкувати одразу три свята: Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисників і захисниць України.
У переддень святкування в коледжі відбувся відкритий виховний захід – година патріотизму «Славимо захисників і захисниць України» (група 4-ХТ-ВХП-130/9, класний керівник Головчинська Р.).
Студенти запросили на свято Лесю Орляк, матір воїна 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади Олександра Орляка, який героїчно загинув 6 лютого 2015 року при виконанні своїх службових обов’язків в зоні антитерористичної операції під Дебальцево на Сході України, щоб ще раз осягнути кому ми зобов’язані мирним небом над головою.
Пані Леся зробила невеликий екскурс в історію виборювання Незалежності України. Дуже ніжно і трепетно розповіла про свого сина, згадувала його юнацькі роки, його велику та жертовну любов до України. Також гостя презентувала перед студентами власну книгу «Ти зробив усе, що зміг», яку присвятила світлій пам’яті свого сина Олександра, молодшого сержанта, командира гармати протитанкового батальйону.
День захисників і захисниць України – не просто державне свято, а воістину всенародне, бо захищають нині Незалежність та суверенітет України військові і добровольці, госпітальєри і волонтери, дорослі і діти – всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу на Сході України.
На зустрічі були Андрій Януш, «Лютий», доброволець, директор КУТОР «Центр сприяння територіальній обороні» та Андрій Теребій, учасник бойових дій.
Студенти з захопленням слухали розповіді ще доволі молодих, проте вже ветеранів. Бійці розповіли про бойовий досвід, своє бачення ситуації на сході України та ті процеси, які відбуваються в державі; поділилися своїми спогадами, що пережили за час, проведений в зоні АТО, продемонстрували своїм прикладом, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.
Незабутня зустріч завершилася побажаннями усім здоров’я, удачі, щастя та мирного неба над головами від учасників народної вокальної студії «Сузір’я».
Студенти висловили щиру подяку та низький уклін за високий героїзм і мужність всім нашим воїнам.
Такі зустрічі вкрай важливі, адже вони підтримують наш дух, вселяють у молодих душах віру в краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.