Спортивне життя

Date: 1 грудня 2018 о 23:17, Refreshed вчора о 11:28

Лисиканич О.І. керівник фізичного виховання

З часів заснування коледжу  фізичне виховання є невід’ємною частиною навчально – виховного процесу, а фізична культура та заняття спортом посідають вагоме місце в ньому.

Зі студентською молоддю займаються справжні фахівці своєї справи, які  забезпечують проведення навчальних занять відповідно до сучасних методик. Метою занять з фізичної культури є систематичні заняття фізичними вправами з урахуванням особливостей їх майбутньої професії, розвиток  життєвих  навичок, спрямованих  на здоровий спосіб життя та розвиток професіоналізму майбутнього фахівця; підвищення функціональних можливостей організму засобами фізичної культури; сприяння всебічному гармонійному розвитку, відмова від шкідливих звичок, покращення розумової і фізичної працездатності; фізичне самовдосконалення та здоровий спосіб життя; отримання студентами необхідних знань, умінь та навиків у галузі фізичної культури з метою профілактики захворювань, відновлення здоров'я та підвищення професійної працездатності; оволодіння методами визначення фізичного стану та самоконтролю; виховання організаторських навиків, особистої гігієни та загартовування організму; використання засобів фізичної культури в лікувально-профілактичній діяльності тощо.

Студенти коледжу в рамках занять з фізичного виховання мають змогу обрати одну із багатьох спортивних секцій:

Волейбол-тренер Лисиканич О.І.

Футбол-тренер Лисиканич О.І.

Легка атлетика-тренер Краснощока О.Б.

Настільний теніс-тренер Лисиканич О.І.

Спортивний туризм

З виховною та оздоровчою метою в коледжі традиційно проводяться різні спортивні свята. Усім відомо: здоров'я – найбільший скарб людини. А фізична культура допомагає нам зберегти його.

Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в коледжі. Усі викладались на повну, показували свою майстерність, наполегливість та стійкість.

Спортивно-матеральна база, великий вибір спортивних секцій та професіоналізм викладачів Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі забеспечує необхідні умови для розвитку фізичного здоров’я кожного студента.

План роботи

2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК