ТРЕНІНГ З РЕСТОРАННОГО ЕТИКЕТУ

Дата: 24 листопада 2021 о 22:00, Оновлено 30 листопада 2021 о 10:41

Тренінг з ресторанного етикету «Роль серветки в етикеті, техніки її складання та користування» провели для учнів 9-Б класу ТЗОШ №16 ім. Володимира Левицького студенти третього курсу групи 3-ГРС-12/9 спеціальності «Готельно - ресторанна справа» Ходачок Анастасія, Гац Вікторія та Панчук Богдана під керівництвом викладача спец.дисциплін Ірини Пиріг.
Серветки – важливий елемент сервірування столу. Вони виконують і естетичну, і гігієнічну функції.
Сьогодні дуже важливо знати правила етикету за столом. Будь-яка людина відчуває себе більш впевненою в будь-якій компанії і суспільстві, в ресторані і кафе, в подорожі і на пікніку, будучи обізнаною в цих питаннях.
Школярі дізналися про стилі, школи і правила, яких існує величезна кількість, деякі з них навіть суперечать один одному. А норми етикету залежать від країни і культури народу, закладу і суспільства.
Під час тренінгу учасники заходу переконалися, що людина запам'ятовується по тому враженню, яке вона справляє. Як правило, в очі кидаються дрібні деталі, які можуть зіпсувати все. Тому необхідно бути готовим вести себе правильно і знати основні норми етикету.
Деякі правила етикету найнаочніше вивчати, дивлячись на картинки, відео, проте ресторатори-випускники продемонструвати наочно для учнів техніки складання серветок та етикетні норми користування ними у закладах ресторанного господарства.
З профорієнтаційною метою майбутні фахівці сфери ресторанного бізнесу ознайомили учнів з історією та традиціями начального закладу.