Про Асоціацію

Дата: 12 лютого 2022 о 13:12, Оновлено 28 вересня 2023 о 15:42

ПРО АСОЦІАЦІЮ

Ринкові умови господарювання, ресторанно-готельний бізнес, перебудова економічних відносин потребують підготовки нового покоління спеціалістів-професіоналів, які поряд із глибокими фундаментальними знаннями мають володіти здатністю самостійної творчої діяльності, економічним мисленням та вмінням реалізувати нестандартні шляхи вирішення різного роду проблем. Саме таких висококваліфікованих фахівців для підприємств ресторанного та готельного господарств, торгівлі, харчової промисловості, конкурентоспроможних на сучасному ринку праці готує Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі – один із провідних найдавніших навчальних закладів області.

Імідж закладу базується на шістдесятилітній історії підготовки кадрів, сучасній матеріально-технічній базі, науково-педагогічних кадрах, а також на успішній кар’єрі випускників.

За шістдесят років свого існування коледж підготував понад десять тисяч фахівців з різних регіонів України. Серед його випускників – яскраві особистості, життя яких пов’язано з бізнесом, торгівлею, сферами харчування та виробництва, економікою, фінансами, управлінням, наукою, політичною та громадською діяльністю тощо.

Прагнення коледжу бути завжди осередком комунікації, ділових зв’язків та взаємодопомоги для професійного зростання вихованців стало причиною виникнення Асоціації випускників.

Асоціація випускників, викладачів і друзів Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі – це добровільне об’єднання, яке створене на основі єдності інтересів його членів для реалізації та захисту своїх правових, освітніх, соціальних та культурних проєктів.

Генераторами та опорою Асоціації стали прогресивні випускники, які є креативними та інноваційними охоронцями академічних та громадянських  цінностей і традицій коледжу, налаштовані на пошук можливостей та перспектив розвитку для своєї Alma Mater та навколишнього світу.

МІСІЯ АСОЦІАЦІЇ ВИПУСКНИКІВ

полягає не лише у тому, щоб налагоджувати та підтримувати зв'язки випускників між собою і закладом освіти,

а й у тому, щоб надихати теперішніх та майбутніх здобувачів освіти на розвиток, нові досягнення та звершення.

МЕТА АСОЦІАЦІЇ ВИПУСКНИКІВ

-покликана скеровувати усю свою енергію, діяльність на творення спільноти випускників, друзів, працівників, викладачів та здобувачів освіти, яка шанує пріоритети та цінності Асоціації

-підтримує дух приналежності та гордості за освітній заклад

-прагне сприяти розвитку коледжу, ділячись власним досвідом, знаннями, ресурсами та компетенціями

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ АСОЦІАЦІЇ ВИПУСКНИКІВ

1. Сприяння реалізації навчальних, наукових, соціально-економічних і виробничих проєктів розвитку Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі (далі - ТФКХТТ)

2. Впровадження взаємної довіри, взаємної надійності, порядності й ділового партнерства у взаємовідносинах між членами Асоціації

3. Ознайомлення громадськості з діяльністю Асоціації та її членів

4. Підвищення престижу ТФКХТТ як провідного найдавнішого навчального закладу області

5. Збереження та забезпечення традицій та духовних цінностей поколінь випускників ТФКХТТ

6. Сприяння професійному зростанню випускників коледжу, створення умов для їх самореалізації, встановлення зв’язків з роботодавцями

7. Забезпечення інформаційного обміну між випускниками, створення умов для спілкування випускників, студентів та викладачів закладу освіти

8. Зміцнення відносин партнерства, товариства і дружби між членами Асоціації та представниками інших освітніх закладів, які займаються підготовкою фахівців в галузі сфери обслуговування

9. Сприяння професійної орієнтації і добору талановитої творчої молоді для вступу до ТФКХТТ

10. Створення сприятливих умов для гармонійного розвитку особистостей здобувачів освіти і студентського самоврядування

11. Розширення зв’язків і відносин Асоціації з підприємствами, об’єднаннями, громадськими організаціями

12. Сприяння поліпшенню змісту освіти, якості й ефективності підготовки фахівців

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ТОРГІВЛІ УСІХ РОКІВ!

Звертаємося до Вас, до тих, хоче відновити і хто підтримує зв'язок із коледжем, зустрітися зі своїми одногрупниками, викладачами, сьогоднішніми здобувачами освіти.

Пишіть нам, розповідайте про свої успіхи, надсилайте свої спогади про коледж періоду вашого студентства, про улюблених викладачів, надсилайте свої пам'ятні та нинішні фото.

Висловлюйте свої думки (і критичні також), пропозиції щодо шляхів розвитку коледжу.

Для спілкування і колективної діяльності випускників Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі засновано Асоціацію випускників ТФКХТТ, створено спеціальну сторінку на офіційному сайті. Тут опубліковано установчі документи Асоціації, базу випускників, тощо.

Бути спільнотою означає долучатись до виконання спільних проєктів!

ВИПУСКНИКИ КОЛЕДЖУ, долучайтеся до великої прогресивної перспективної спільноти ТФКХТТ – АСОЦІАЦІЇ ВИПУСКНИКІВ!

Наша асоціація прагне допомогти вам досягти успіху разом!

Ми формуємо простір ділових зв’язків, комунікацій,

перспектив та можливостей!

Колишніх студентів не буває – МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Ми цінуємо кожного члена Асоціації

та дякуємо за вклад й участь у проєктах,

бо це справді підтверджує вашу любов й вдячність коледжу,

і звісно ж, формує нас як спільноту.

Ваші пропозиції щодо діяльності Асоціації, щодо проведення зустрічей, фото та біографії надсилайте на електронну адресу

gritsishin.s@ukr.net