Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Новини

Технологічне відділення

Date: 1 грудня 2018 о 22:32, Refreshed вчора о 11:34
Author: admin 0. 1.


Завідувач відділення Пиріг Ірина Ярославівна


Секретар Кусяк Уляна Іванівнеа

Харчові технології – це підготовка висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців із сучасним креативним мисленням і передовими компетентностями, здатних до комплексного розв’язання складних завдань у науково-пошукових, організаційно-технологічній, проєктно-технологічній, організаційно-управлінській системах функціонування підприємств ресторанного бізнесу та харчової промисловості.
Технологічне відділення – це колектив високопрофесійних викладачів, які постійно прагнуть вдосконалювати форми і методи навчання, застосовують новітні методики та сучасні технології; різноманітні види стимулювання пізнавальної діяльності здобувачів освіти.
Технологічне відділення готує фахівців за двома ОПП «Виробництво харчової продукції» та «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів».
Освітньо-професійний ступінь - фаховий молодший бакалавр.
Здобувачі освіти мають можливість набувати практичних навиків  у навчальних технічно оснащених лабораторіях технології виробництва кулінарної продукції та організації виробництва і обслуговування. Лекційні аудиторії обладнані телекомунікаційним та мультимедійним обладнанням.
Студенти мають можливості для всебічного розвитку, беручи участь в гуртках професійної майстерності, художній самодіяльності, спортивних секціях, приймають участь у фестивалях, майстер – класах, конкурсах з кулінарного і кондитерського мистецтв.
Кращі студенти – переможці та призери Всеукраїнських конкурсів, обласних олімпіад з фахових дисциплін, учасники конференцій нагороджуються сертифікатами, грамотами, подяками.
Студенти відділення проходять практику у провідних закладах ресторанного господарства та виробничих підприємствах м.Тернополя та області.
Посади що обіймають випускники по завершенні навчання за обраною спеціальністю:
181 Харчові технології ОПП «Виробництво харчової продукції» – керуючий закладом ресторанного господарства, майстер виробничого навчання, технік – технолог з технології харчування, адміністратор ресторанного господарства, завідувач виробництва, дегустатор харчової продукції, консультант з якості та безпеки харчової продукції.
 181 Харчові технології ОПП «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів» - технік – технолог з виробництва борошняних, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів, контролер харчової\ продукції, майстер виробничого навчання.
Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за обраною спеціальністю у   Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя, Київському національному торговельно – економічному університеті,
Одеській національній академії харчових технологій, Львівському торговельно – економічному університеті, Західноукраїнському національному університеті ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди».

РОБОТА НА ВІДДІЛЕННІ:

2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ

2. РОБОТА ВІДДІЛЕННЯ 

3. ЗВІТ ПРО РОБОТУ 

2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ

2. РОБОТА ВІДДІЛЕННЯ 

3. ЗВІТ ПРО РОБОТУ

Звіт про роботу технологічного відділення за 2021-2022 н.р.

2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. ПЛАНИ РОБОТИ

ПЛАН роботи технологічного відділення

2. РОБОТА ВІДДІЛЕННЯ 

3. ЗВІТ ПРО РОБОТУ

2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Comments:
Only authorized users can leave comments.