Технологічне відділення

Дата: 1 грудня 2018 о 22:32, Оновлено 15 квітня о 15:56

Завідувач відділення Пиріг Ірина Ярославівна

Секретар навчальної частини - Кравець Тетяна Ігорівна

Харчові технології – це підготовка висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців із сучасним креативним мисленням і передовими компетентностями, здатних до комплексного розв’язання складних завдань у науково-пошукових, організаційно-технологічній, проєктно-технологічній, організаційно-управлінській системах функціонування підприємств ресторанного бізнесу та харчової промисловості.

Технологічне відділення – це колектив високопрофесійних викладачів, які постійно прагнуть вдосконалювати форми і методи навчання, застосовують новітні методики та сучасні технології; різноманітні види стимулювання пізнавальної діяльності здобувачів освіти.

Технологічне відділення готує фахівців з спеціальність 181 Харчові технології за освітньо-професійними програми «Виробництво харчової продукції» та «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів».

Освітньо-професійний ступінь - фаховий молодший бакалавр.

Здобувачі освіти мають можливість набувати практичних навиків  у навчальних технічно оснащених лабораторіях технології виробництва кулінарної продукції та організації виробництва і обслуговування. Лекційні аудиторії обладнані телекомунікаційним та мультимедійним обладнанням.

Кращі здобувачі освіти – переможці та призери Всеукраїнських конкурсів, обласних олімпіад з фахових дисциплін, учасники конференцій нагороджуються сертифікатами, грамотами, подяками.

Здобувачі освіти мають можливості для всебічного розвитку, беручи участь в гуртках професійної майстерності, художній самодіяльності, спортивних секціях, приймають участь у фестивалях, майстер – класах, конкурсах з кулінарного і кондитерського мистецтв.

Студенти відділення проходять практику у провідних закладах ресторанного господарства та виробничих підприємствах м.Тернополя та області.

Посади що обіймають випускники по завершенні навчання за обраною спеціальністю:

181 Харчові технології ОПП «Виробництво харчової продукції» – майстер з оброблення риби, майстер виробничого навчання, помічник керівника, фахівець з технології харчування, технік-технолог з технології харчування, завідувач підприємства громадського харчування, менеджери (управителі) в закладах ресторанного господарства, кухар, кухар дитячого харчування, виробник харчових напівфабрикатів, шеф-кухар, офіціант, метрдотель, бармен, майстер ресторанного обслуговування;

181 Харчові технології ОПП «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів» - майстер виробництва, майстер виробничої дільниці, майстер виробничої лабораторії, технік-лаборант (хімічні та фізичні дослідження), технік технолог, інспектор з контролю якості продукції, інспектор з якості хлібопродуктів, плодоовочевих, технічних культур і продукції тваринництва, майстер виробничого навчання, фахівець з виробництва борошняних, кондитерських виробів та харчоконцентратів, технік-технолог з виробництва борошняних, кондитерських виробів та харчоконцентратів, технік-технолог зі зберігання та переробки зерна, бригадир на дільницях основного виробництва (хлібопекарне та кондитерське виробництво), готувач сумішей (хлібопекарське та кондитерське виробництво), кондитер, пекар, приймальник-здавальник харчової продукції (хлібопекарське та кондитерське виробництво), рецептурник, тістороб, формувальник тіста; виробник харчових напівфабрикатів; контролер харчової продукції.

Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за обраною спеціальністю у   Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя, Київському національному торговельно – економічному університеті, Одеській національній академії харчових технологій, Львівському торговельно – економічному університеті, Західноукраїнському національному університеті ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди».

РОБОТА НА ВІДДІЛЕННІ:

2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

План роботи

2. РОБОТА ВІДДІЛЕННЯ

Звіт про роботу технологічного відділення за 22-23 н.р.

2. РОБОТА ВІДДІЛЕННЯ

Звіт про роботу технологічного відділення за 2021-2022 н.р.

ПЛАН роботи технологічного відділення

2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК