Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

СЕМІНАРСЬКЕ ЗАНЯТТЯ «ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ І СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ В ПРОЄКТУВАННІ ПОТОКОВИХ ЛІНІЙ ХЛІБОПЕКАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА»

Дата: 5 грудня 2023 о 12:47
Автор: admin 0. 1.

8 листопада викладачем Наталією Барською у групах 4-ХТ-ВХК-4/11 і

4-ХТ-ВХК -1/9 проведено семінарське заняття на тему: «Технологічні аспекти і сучасні тенденції в проєктуванні потокових ліній хлібопекарського  виробництва»  у вигляді дискусії з елементами доповіді.

Метою заняття є сприяння поглибленого засвоєння здобувачами освіти найбільш складних питань з даної теми, закріплення теоретичних знань отриманих як на лекційних заняттях так і в процесі самостійного вивчення  матеріалу, спонукати до творчого обговорення, оволодіння науковими методами аналізу.

Здобувачі освіти доповідали про компактні інноваційні лінії виробництва хлібобулочних виробів для малих пекарень та серійних виробництв. При обговорені здобувачі освіти дійшли до спільного рішення, що потрібні сучасні лінії виробництва хлібобулочних виробів на яких можна виробляти великий асортимент продукції стабільно високої якості. А сама виробнича лінія повинна бути нескладною для переобладнання, легкою для очищення та готовою, за потреби, для дооснащення. Також в комплект лінії повинно входити обладнання для надзвичайної точності нарізання тістових заготовок – і це буде лише одна з переваг, яких пекарі зможуть досягти за допомогою нових технологій. Не менш важливим має бути дизайн лінії, так як від нього залежить наскільки швидко і легко працівники зможуть видалити або очистити окремі елементи або частини. Також відзначили, що важливим моментом є контроль показників та даних обладнання, яке працює в цеху. Тобто повинен бути контроль виробництва 27/7 в режимі нон-стоп. Процес виробництва повинен бути максимально автоматизованим і має бути присутнє дистанційне обслуговування, яке дозволить експертам перевіряти продуктивність, дані про несправність та технічне обслуговування лінії через інтернет та пропонувати свою підтримку. Здобувачі освіти відзначили, що SPI може бути доступний не тільки на нових лініях, але можна його встановити на багатьох існуючих. А це все потрібно для того щоб виробництво проходило максимально ефективно і з великою продуктивністю і малими затратами часу.

Отже, у вигляді нестандартного підходу до проведення заняття здобувачам освіти вдалося краще закріпити пройдений матеріал, самостійно попрацювати над темою, обмінятися досвідом, навчитися систематизувати інформацію, висловлювати думку, робити акцент на головних і цікавих моментах. Окрім того всі поділилися цікавою інформацією про різноманітні хлібобулочні вироби, і тонкощі їх виробництва. Навчилися поєднувати технологію виробництва, устаткування і будувати потокові лінії виробництва.

Викладачка спецдисциплін Наталія Барська

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.