9 лютого відбулося планове засідання циклової комісії технологічних дисциплін, на якому розглядали та обговорювали питання новітніх методів та форм викладання фахових дисциплін зі спеціальності 181 «Харчові технології».
Голова циклової комісії Ганна Горішна наголосила, що упровадження інновацій в освітній процес, нових методів навчання, технологій відбувається стрімкими темпами. Освіта з пасивного стану перетікає в активний, тому сучасний викладач повинен уміти розв’язувати складні задачі та практичні проблеми галузі, що передбачає знання та широке застосування інновацій в освітній процес, комп’ютерних технологій тощо.
Ткач Н.В., завідувач відділення практичного навчання, відзначила, що в сучасних умовах важливою вимогою суспільства до особистості вже виступає не енциклопедичність знань, а набуття певних вмінь та навичок, що сприяють розвитку та самореалізації особистості.
Говорили представники циклової комісії про те, що мультимедійні технології допомагають вирішити проблему візуалізації навчального матеріалу. Зокрема, ефективною є пізнавальна програма «Віртуальна лабораторія», яка надає можливість «відвідати» майстер-класи на підприємствах харчування «погортати» сторінки книг і журналів.
Голова циклової комісії зробила висновок, що використання інновацій на заняттях сприяють: розвитку творчих здібностей студентів, саморозвитку в конкретній галузі, формуванню естетичного смаку, вихованню свідомого і творчого ставлення до праці. Отже, використання інновацій на заняттях підвищує конкурентоспроможність фахівця на ринку праці.