АБЕТКА ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ «ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ХАРЧУЄТЕСЬ. 10 ПРАВИЛ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ»

Дата: 6 червня о 08:52

Здорове, правильне харчування є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я. Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо».

З метою навчити здобувачів освіти правильно харчуватися, виховувати естетичний смак, розвивати здоров’я, зберігаючі компетенції, виховувати бережливе ставлення до свого здоров’я у групі 1-ГРС-7/9 було проведено ряд заходів: бесіда «Значення вітамінів для нашого здоров’я»; година спілкування «Абетка харчування. Їмо правильно. 10 правил здорового харчування»; вікторина «Продукти харчування – наші друзі та вороги»; відеолекторій «Харчування і здоров’я».

Звичка правильно харчуватись, споживати корисні продукти та ігнорувати й не зловживати шкідливими формується довго. Велику роль у формуванні звичок відіграють емоції. Тому важливо, щоб усі моменти, пов’язані з формуванням нових навичок, були наповнені позитивом.

Проєкт «Абетка здорового харчування» був спрямований саме на формування позитивного відношення здобувачів освіти до корисних продуктів. Завдяки цікавим та різноманітним формам роботи студенти дізналися багато нового про вітаміни, мікроелементи та корисні продукти.

Здобувачі освіти отримали поради, як почати процес формування правильного харчування якомога швидше, а також зробити так, щоб він протікав легко та приносив задоволення.

Здобувачі освіти знають: «Здорове харчування – це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе.  Це прагнення до здорового і тривалого життя».

Бережімо себе і харчуймося правильно!

Викладач спец.дисциплін    Ольга Мучинська

Абетка здоров’я (ФОТО)