ЗАХИСТ КУРСОВИХ ПРОЄКТІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ (ОПП ВИРОНИЦТВО ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ)

Дата: 24 листопада 2023 о 00:00

З 20 по 22 листопада відбувався захист курсових проєктів здобувачів освіти IV - го курсу зі спеціальності 181 Харчові технології (ОПП Виробництво харчової продукції) з освітніх компонентів «Організація виробництва в закладах ресторанного господарства» та «Організація обслуговування та сервіс в закладах ресторанного господарства».

Написання курсових проєктів дало студентам можливість глибше дослідити певну тему чи проблему в рамках своєї спеціальності. Це дозволило розвинути навички дослідження, аналізу, логічного мислення та письмового викладу.

Обрані здобувачами освіти теми відповідали актуальності, адже вони відображають поточні тенденції, проблеми та важливі аспекти у обраній галузі.

Виконання курсового проєкту вимагало від студентів ґрунтовних теоретичних знань з освітніх компонентів, здатність застосовувати їх під час поставлених завдань, навичок самостійної роботи з нормативними документами, першоджерелами, вміння виконувати необхідні розрахунки, графічні редактори.

До захисту були допущені всі студенти груп 4-ХТ-ВХП-1/9, 4-ХТ-ВХП-4/11, форма проведення захисту курсових проєктів здобувачів фахової передвищої освіти відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630 (із змінами) відбувалась в очній формі у коледжі, а для здобувачів освіти, які перебувають за кордоном дистанційно.

Дистанційний зв’язок між членами комісії та здобувачами фахової передвищої освіти було організовано за допомогою платформи ZOOM із фіксацією відеозапису.

Комісія в складі представників адміністрації (Людмили Крукевич, Тетяни Когут, Ірина Пиріг) та наукових керівників (Наталії Ткач, Юлії Дмитришин, Ольги Мучинської, Стефанії Кундрат) відмітили достатній рівень знань студентів.

Бажаємо здобувачам освіти подальших успіхів, нехай здобуті знання стануть важливим фундаментом до досягнення їхніх академічних та професійних цілей.

Завідувач технологічного відділення Ірина Пиріг

Захист проєктів ВХП (ФОТО)