Складно уявити, але з тригонометрією ми зустрічаємося не тільки на уроках математики, але і в нашому щоденному житті. Тригонометрія присутня в таких науках, як фізика, біологія, технічна механіка, електротехніка, не останню роль вона відіграє і в медицині, і, що найцікавіше, без неї не обійшлося навіть в музиці і архітектурі.
Про це все говорилося на підсумковому занятті з математики з теми «Тригонометричні функції», яке відбулося 03 березня у групах 1-ХТ-ВХК-5/9 і 1-ГРС-5/9 (викладач Ольга Дрюченко).
На занятті здобувачі освіти довели, що ми всі живемо за властивостями тригонометричних функцій, нас оточує багато речей, які підвладні їхнім законам, дали відповідь на питання: чи коливання, які оточують нас, корисні людству чи ні?
Студенти підготували доповіді-проєкти про використання тригонометричних функцій у різних галузях науки і техніки та присутність тригонометричної гармонії у природі та мистецтві. Дослідили коливання, створювані музичними інструментами. На прикладах продемонстрували красу гармонічних коливань.
У підсумку здобувачі освіти підтвердили, що тригонометрія знайшла відображення у нашому житті, і сфери, в яких вона відіграє важливу роль, будуть поширюватися.
Наш світ наповнений гармонією і красою, а різноманітні процеси і явища, які відбуваються навколо нас підпорядковуються математичним законам.