ПРОЄКТ «СІМ КОЛЬОРІВ ЩАСТЯ» (ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЩАСТЯ)

Дата: 20 березня о 00:00

Щороку, 20 березня відзначають Міжнародний день щастя. Свято було започатковано 28 червня 2012 року за ініціативи ООН, але ідею створення висунув ще у 2011 році Джейм Ілаєн. Він зауважив, що день весняного рівнодення — це чудова можливість нагадати всім людям, наскільки важливо відчувати себе щасливими.

Кажуть, що число сім — магічне. Мабуть, це і справді так. Бо ж у світі багато чого позначено числом сім: сім днів у тижні; «Сім раз відміряй, а раз відріж» — каже народна мудрість; є сім смертних гріхів, що посилаються людині, щоб вона їх переборола; а ще є сім чудес світу; а ще від щастя людина буває на сьомому небі; і книга за сімома печатками є, і, мабуть, ще багато чого іншого позначається числом сім. Саме тому воно і є магічним. А чому б і ні? Адже найкраще запам'ятовується те, що повторюється сім разів! Ось і задумайтесь, чи не магічне це число?

20 березня здобувачі освіти груп 2-ГРС-8/11 та 2-ГРС-5/9 разом з класною керівницею Аллою Вовк презентували проєкт «Сім кольорів щастя», мета якого – сформувати поняття щастя, уявлення здобувачів освіти про те, що кожна людина є творцем свого щастя, розвивати творчі здібності, аналітичне мислення; виховати людяність, доброту, чуйність, повагу до ближніх, любов до прекрасного, бережливе ставлення до природи, почуття любові та поваги до своєї Батьківщини.

Початок заходу супроводжувався відео – презентацією «Сім кольорів щастя», де кожний колір разом із здобувачами освіти обговорювали і характеризували, ділились своїми потаємними мріями і бажаннями. Після чого була проведена «арт – терапія», під час якої здобувачі освіти створювали свою власну «квітку щастя» із семи пелюсток та на кожній з них записували своє розуміння щастя.

Щастя неповторне, тому необхідно цінувати кожен день, кожну мить, хвилинку, спілкуватись з цікавими людьми, хто бажає бути щасливим і бажає щастя іншим.

Щастя – це світ, подарований всім!

Класна керівниця Алла Вовк

Проєкт Щастя (ФОТО)