Новий навчальний рік!

ПАТРІОТИЧНІ ДІАЛОГИ «І БУДУТЬ ЛЮДЕ НА ЗЕМЛІ!»

Дата: 23 вересня о 00:00

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.

29 серпня є скорботним днем в нашій країні - Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. В цей день ми з особливим болем і трепетом вшановуємо Героїв, які віддали своє життя за свободу і мир в Україні. Ця дата є нагадуванням усьому світу про незламність та жертовність українців, мужність і безстрашність перед жорстоким ворогом, який прийшов знищити нашу націю.

23 вересня здобувачі освіти групи 3-ХТ-ВХП-5/9 разом з класним керівником Світланою Кедись, згадуючи полеглих і вшановуючи героїзм і незборимість нашого народу, провели патріотичні діалоги «І будуть люде на землі!».

Під час заходу студенти згадали пророчі слова Тараса Шевченка, Івана Франка, Ліни Костенко, Василя Стуса, які надихають і надають наснаги до боротьби з ворогом, який знекровлює нашу землю століттями. Сьогодні Україна проходить важке випробування, численні кортежі «На щиті» шліфують наше терпіння. Лише спільна боротьба і єдність нації принесуть довгоочікуваний мир.

Здобувачі освіти розповіли і про волонтерів – знаних в Україні артистів та шоуменів, які від початку повномасштабної війни організовують багаточисельні концертні тури по всьому світі, де збирають мільйони євро та доларів на допомогу ЗСУ.

Згадали і про працівників та студентів нашого коледжу, які впродовж 2,5 років випекли 20 тонн печива для захисників, які перебувають в гарячих точках та лікарнях міста. Їхня волонтерська робота продовжується – разом до Перемоги!

Насамкінець, учасники діалогу відмітили, що сьогодні серця українців наповнені любов’ю до Бога та ближнього, вдячністю захисникам, єдністю та вірою в перемогу. Усі ми карбуємо імена Героїв, які віддали своє життя за нашу свободу.

Тримаймося! Все буде Україна. Слава Україні! Героям слава!

Патріотичні діалоги (ФОТО)