ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ОЛЕГОМ ГЕРМАНОМ

Дата: 27 вересня 2023 о 00:00
72 перегляда

27 вересня в Тернопільській міській бібліотеці-філії №4 для дорослих «Етно-центр» у рамках БІБЛІОФЕСТУ – 2023, який цього року проходить під гаслом: «Бібліотека: читай, мрій, перемагай!!!», відбулася творча зустріч з Заслуженим діячем мистецтв України, українським науковцем, письменником, громадським діячем, кандидатом історичних наук, Почесним громадянином міста Тернополя, володарем іменної зірки на Алеї Слави Олегом Германом.

Здобувачі освіти коледжу відділення готельно-ресторанного бізнесу і підприємництва разом із завідувачкою бібліотеки коледжу Уляною Кусяк та викладачкою Алою Вовк (з ініціативи яких була організована зустріч) з групами 2-ПТ–5/9, 2-ПТ–8/11, 3-ХТ-ВХК-3/9, 3-ХТ-ВХК-6/11 мали унікальну нагоду прослухати презентацію нової книги автора «Доля. Мрія». Нова авторська збірка видана з нагоди 75-річчя– автора.

Навіть у 75 він не перестає закохувати у свою творчість.

Олег Герман – відомий не тільки як письменник та громадський діяч, а ще – професійний художник. Цією справою він почав займатися з дитинства і до сьогодні. Цьому підтвердження – картини на стіні, які є у нього вдома.

З початку повномасштабного вторгнення митець не припинив творити, а навпаки – почав трансформовувати військові тубуси на витвори мистецтва.

Розмальовувати предмети, які несуть водночас і смерть, і захист пан Олег почав з лютого 2022 року. Робить це для того, аби люди вносили благодійні внески, які передають українським військовим на різні потреби.

Олег Герман розмалював акриловими фарбами вже близько десяти таких тубусів. Художник переконує: творить роботи тоді, коли це спонтанно народжується від серця.

До слова, серед наших військових є і син Олега Германа, який захищає рідну землю від окупантів.

Завідувачка бібліотеки Уляна Кусяк

Зустріч з Олегом Германом (ФОТО)