26 вересня проведено захід у форматі вільного мікрофону в групах 2-ХТ-ВХК-5/9 та 2-ХТ-ВХК- 8/11.
Здобувачі освіти разом з класним керівником Галиною Гаврилюк висловлювали свої думки з «вільного мікрофону» про те, що значить для них державний прапор. Кожний охочий виступив чи то із своїми міркуваннями, чи то , декламуючи вірші, чи співаючи пісню. І в кожному виступі була щирість. У кожному виступі була гордість за Україну, за українців.
Здобувачі освіти відзначили, що для кожної країни прапор – символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності та незалежності. У всі часи державний прапор – священний. За нього віддавали життя і проливали кров. Повага до прапора – це повага до свого народу, його коріння і традицій. Дивлячись на полотнище прапора, кожен українець – як житель великої країни – відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.
Упродовж історичного становлення Української держави синьо-жовтий прапор був символом боротьби за національні та соціальні права українського народу і за часів незалежності став Державним Прапором України.
Історія українського прапора віддзеркалює всю історію Української державності – з прадавніх часів і до сьогодні. Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом 32 років незалежної України.
Галина Гаврилюк висловила свої міркування про те, що нинішній доленосний період України – не лише боротьба за цілісність , незалежність і свободу. Це історичний шанс довести світові, що наша держава та нація заслуговує на гідне місце на політичній мапі.
Свій прапор – свій символ, свій особливий маяк серед безлічі держав. Нехай його двоколірні переливи ніколи не зникнуть. Нехай він гордо майорить в височині, ловлячи тільки попутний вітер великих і райдужних змін.
Галина Гаврилюк
Державний прапор (ФОТО)