ПОЕТИЧНІ ЧИТАННЯ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ «НА ТРИЗУБІ РОЗІП’ЯТА ДУША»

Дата: 23 травня о 00:00

Українці в усі часи та понад усе цінували свободу, довгий час, не маючи власної держави, прагнули її здобути, відстояти зі зброєю в руках, захищаючи прадідівську землю від сусідів-загарбників як із Заходу так і Сходу.

У травні українці відзначають День Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття.

Відзначення Дня Героїв у коледжі — це чудова нагода об'єднати студентську спільноту навколо важливих цінностей пам'яті, відданості та патріотизму.

23 травня у приміщенні бібліотеки коледжу здобувачі освіти групи 1-ХТ-ВХП-7/9 (класний керівник Ольга Дрюченко) провели поетичні читання «На тризубі розіп’ята душа».

Усі приєдналися до хвилини мовчання, вшановуючи загиблих Героїв.

Через проникливі слова ведучих Христини Шевчук та Дмитра Панкевича усі присутні згадали про безмежну жертовність тих, хто став символами справжньої мужності та патріотизму.

Піднесені віршовані твори, у виконані Марії Шамрик, Максима Сови, Каріни Горак, Наталії Кордівської, Вероніки Бурян, Мар’яни Кузняк, Зоряни Сулік звучали як гімн слави українським героям.

У своїх авторських віршах, які представили Катерина Гураль та Галина Бахмут, студентки розкрили справжні образи мужності, чесності і самопожертви, які стали символами національної гордості.

Краще зрозуміти і оцінити внесок героїв у життя країни дозволив присутнім переглянути відео про українських героїв минулого і сучасності.

Символічним виразом поваги та вдячності від молодого покоління до тих, хто віддав своє життя за майбутнє нашої країни став зворушливий танець у виконанні танцювального колективу коледжу «Star Dance».

На завершення Анастасія Костів виконала пісню «Україна – це ти!».

На поетичних читаннях до Дня Героїв кожне слово набуло особливого звучання, проникаючи в душі слухачів і розкриваючи глибини відданості та героїзму. Студенти об’єдналися у спільній молитві за мир та за тих, хто захищає нашу свободу.

Змінюються обладунки, зброя, воєнна тактика та способи формування військ. Та незмінним залишається волелюбний дух, незламність і здатність до самопожертви українців, яка дивує увесь світ.

Ми не раз воювали і боролись. Переможемо і цього разу. Бо справжні Герої не перевелись в Україні.

Слава Україні!

Героям слава!