У сучасному інформаційному суспільстві особливого значення для людини набувають уміння знаходити необхідну інформацію, робити висновки й умовиводи, використовувати для роботи з інформацією нові інформаційні технології.
Успіх у сучасному світі багато в чому визначається здатністю людини проектувати своє життя: визначити далеку і найближчу перспективи, знайти і залучити необхідні ресурси, намітити план дій і оцінити досягнення поставлених цілей.
У групі 1-ГРС-3/9 перша тематична атестація з інформатики відбулася у форматі конференції. Студенти презентували свої проєки, над якими працювали впродовж місяця.
Розглянули актуальні і важливі теми: «Чат-боти в соціальних мережах» (Діана Бучинська), «Небезпеки із соціальних мереж» (Валерія Скоревич), «Чи завжди хакер робить шкоду?» (Вікторія Бакшун), «Віртуальна реальність: лікує, чи калічить…» (Юліана Тарнавська), «Вплив мобільних телефонів на здоров’я людини» (Юлія Головач) та інші.
Особливий інтерес та жваву дискусію викликали проєкти, що стосувалися впровадження штучного інтелекту у різні сфери суспільства.
Доповіді студентів були надзвичайно цікавими, інформативними та заслужили високих оцінок.