УЧАСТЬ У МЕТОДИЧНОМУ ОБ’ЄДНАННІ ВИКЛАДАЧІВ МАТЕМАТИКИ ЗФПО ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 11 квітня о 00:00

11 квітня відбулося засідання обласного методичного обʼєднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області в on-lin форматі.

Викладачі та здобувачі освіти стали учасниками ІІ обласної науково-практичної конференції «Математична скарбниця», модератором якої виступив ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України».

Учасників заходу привітав директор фахового коледжу Павлюк Борис Степанович.

З вітальним словом до присутніх звернулася голова обласного методичного об’єднання викладачів математики, кандидат фізико-математичних наук Стельмащук Людмила Володимирівна, яка охарактеризувала роботу методичного об’єднання та поділилась планами на майбутнє.

Глова Галина Романівна, ведуча конференції, привітала учасників науково-практичної on-line конференції «Математична скарбниця» та представляла здобувачів освіти, їх наукових керівників і теми виступів згідно програми.

20 студентів із закладів освіти Тернопільщини представили слухачам результати своїх досліджень. Тематика була надзвичайно різноманітною. Були представлені роботи з історії виникнення основних математичних галузей, дослідження, присвячені практичному застосуванню математики у різних галузях тощо.

У конференції взяли участь викладачі математики Ольга Дрюченко, Марія Шуль, студент першого курсу групи 1-М-7/9 Денис Коноваленко, який презентував свою роботу «Математика у маркетингу».

Усі доповіді були змістовними та належно підготовленими.

Сопилюк Михайло Васильович, заступник директора з навчальної роботи, підвів підсумки роботи конференції. Наголосив на тому, що у нашому повсякденному житті ми настільки звикли до математики, що навіть не помічаємо, що користуємося нею постійно. Математика допомагає зрозуміти світ навколо нас, вона дає нам змогу дізнатися більше про його закони, раціонально мислити та вирішувати різноманітні задачі нашого життя. Подякував усім учасникам конференції за цікаві та змістовні виступи побажав здобувачам освіти успіхів у навчанні, а викладачам успіхів у нашій нелегкій праці та легких рішень життєвих питань, вірних відповідей і позитивних результатів, щоб удача постійно збільшувалася, а щастя прагнуло до нескінченності.

Онлайн формат зустрічі не завадив їй стати продуктивною та цікавою.

Викладачка математики Ольга Дрюченко

Засідання математиків (ФОТО)