ДИСПУТ «ЧЕСНА ОСВІТА: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?»
22 березня в групі 1-ХТ-ВХП-5/9 (класний керівник Світлана Кедись) відбувся диспут «Чесна освіта: міф чи реальність?»
Що таке доброчесність? На яких цінностях базується академічна доброчесність? Якою є відповідальність за недоброчесність? Чи можлива чесна освіта в сучасних реаліях? Ці та інші питання піднімали здобувачі освіти на виховному заході.
Академічна доброчесність починається з кожного учасника освітнього процесу: студента, викладача, батьків, адміністрації коледжу тощо. Адже для того, щоб настали якісь зміни навколо нас, потрібно, насамперед, розпочати із себе, виховувати чесну, порядну і справедливу людину. Саме до такої думки прийшли студенти групи.
Списування, плагіат, хабарництво, обман, фальсифікація ведуть до неякісної освіти та, в подальшому, некомпетентності у сфері діяльності. Тому таким діям і проявам не місце в сучасному освітньому середовищі.
Підсумовуючи дискусію, здобувачі освіти визначили основні етичні норми та моральні принципи сучасного студента: чесність, справедливість, довіра, повага до інших, патріотизм, дотримання законодавства України, пропагування здорового способу життя. А шляхом до успіху у житті та в здобутті якісної освіти є академічна доброчесність.