ПАТРІОТИЧНИЙ ПОДІУМ «ОЧІ ЯНГОЛІВ У ФОРМІ ЗСУ»

Дата: 4 жовтня 2023 о 00:00

У контексті заходів до Дня захисників і захисниць України, Святої Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва проведено патріотичний  подіум «Очі янголів у формі ЗСУ» в групах 2-ХТ-ВХК- 5/9 та 2-ХТ-ВХК- 8/11.

Разом з класною керівницею Галиною Гаврилюк здобувачі освіти підготували сценарій та виступили перед здобувачами освіти інших груп. Також на заході були присутні заступник директора з виховної роботи Стефанія Грицишин та викладачі.

Ведучими заходу Людмила Слободян та Яна Богач наголосили на тому, що Для українців сьогодні слова «захисник» і «захисниця» – не формальність чи красива фраза. Після 24 лютого 2022 року для всіх цивільних громадян України захист, який неймовірно дорогою ціною надають наші оборонці, – це те, що справді рятує від масових смерті, каліцтв, тортур, ув’язнень та переслідувань. Розпочата Росією війна у 2014-му, а потім і повномасштабне вторгнення спонукали сотні тисяч українців узяти до рук зброю і стати захисниками.

День ЗСУ – особливе свято. Адже сьогодні вони нас захищають від ворогів, завдяки їм ми можемо навчатися, відпочивати, займатися спортом, улюбленою справою, працювати…   і просто жити.

Воїни ЗСУ є для нас Янголами –охоронцями. Янголи живуть не лише на небі. Вони  ще й носять форму ЗСУ.

Перед здобувачами освіти виступила дочка захисника ЗСУ, учасника бойових дій Віка Хмельнюк. Вона поділилася скупими спогадами батька Сергія  Олексійовича про нелегкі будні захисників.

Здобувачі освіти читали вірші, брали участь у віршованому флешмобі «Очі янголів у формі ЗСУ», які повні добра, любові, звитяги, надії, та сповнені болю, у них – безперечна віра в добро й Перемогу!

Учасниця народної вокальної студії «Сузір’я» Таня Кобернік виконала пісні «Янгол ЗСУ» та  «Незламна».

Здобувачі освіти вірять в ЗСУ та бажають їм скорішої Перемоги.

Класна керівниця Галина Гаврилюк

Патріотичний подіум (ФОТО)