Академічна доброчесність є важливою складовою сучасної освіти. Вона включає в себе етичні принципи, відповідальність та чесність у навчальному процесі, сприяє розвитку наукового, критичного мислення та творчих здібностей здобувачів освіти.
Студенти груп 3-ХТ-ВХК-3/9 та 3-ХТ-ВХК-6/11 разом з класним керівником Марією Шуль провели заняття - аукціон ідей «Не карати, а навчати», на якому розробили свої практичні поради щодо формування культури доброчесності у здобувачів освіти.
Основні ідеї практичних порад щодо доброчесності:
1.Поширювати інформацію про доброчесність: організовувати лекції, вебінари або дискусійні панелі з експертами з різних галузей, які можуть ділитися своїми знаннями та досвідом у сфері доброчесності.
2.Створювати проєкти, які пропонують можливість виявити свою доброчесність у практичних діях, наприклад, волонтерство, благодійність або екологічні ініціативи.
3.Розробляти навчальні матеріали: створювати посібники, відеоуроки або інтерактивні курси, які надають практичні поради та вправи з доброчесності.
Академічна доброчесність сприяє підтримці довіри та доброї репутації закладу освіти, викладачів та студентів. Вона допомагає зберегти і підтримати високі стандарти якості освіти, а також захистити інтелектуальну власність та права авторів.
Класна керівниця Марія Шуль