ГОДИНИ ДУХОВНОГО СПІЛКУВАННЯ

Дата: 17 травня 2023 о 00:00
104 перегляда

У коледжі часто відбуваються години духовного спілкування і відбуваються вони у різному форматі. Одна з таких відбулася 17 травня в групі 1-ХТ-ВХК-5/9 під час відвідин  бібліотеки-філії № 4 для дорослих м. Тернополя «Етно – центр».

Кожний народ, кожна нація мають свою мову, звичаї, традиції, обряди, які передаються із покоління в покоління. Кожний регіон України має свої особливості. Так і наше рідне Тернопілля вирізняється самобутньою культурою, славиться на весь світ різними видами народного мистецтва: вишивкою, гончарством, різьбленням по дереву, ляльками мотанками, народним живописом, ткацтвом.

У приміщенні «Етно-центру» відбулося відкриття першої персональної виставки робіт Тетяни Сеник, народної майстрині національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Милували очі здобувачів освіти та класної керівниці Галини Гаврилюк вишиті ікони, намальовані ікони, вишиті картини квітами, сорочки, рушники, ляльки-мотанки. Вдивляючись у цю рукотворну красу, створену працьовитими руками, дивуєшся, де береться стільки сили, енергії, адже ця робота вимагає багато часу, кропіткої праці й неабиякого терпіння.

Майстриня з великою любов’ю, продовжує відроджувати українські прадавні традиції - творить шедеври українського народного мистецтва. Вона вкладає у вишивку своє душевне тепло, почуття та мрії, щоб принести радість людям.

Про такі враження від виставки почула бібліотекар Лілія Воробець, поспілкувавшись із здобувачами  освіти. Вона також розповіла про створені працівниками бібліотеки арт-буки: «Історія української культури», «На струнах кобзаревої душі», «Колихав мою колиску вітер рідного Поділля», дизайном  та змістом яких  здобувачі освіти були зачаровані.