Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

«Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА, ТОМУ ЩО…»

Дата: 22 лютого о 12:52, Оновлено 22 лютого о 12:52
Автор: admin 0. 1.

У групах 2-ХТ-ВХК-5/9 та 2-ХТ-ВХК-8/11 12 лютого проведено виховний захід «Я проти насильства, тому що…» у форматі «вільного мікрофону».

Метою заходу було сприяти усвідомленню здобувачами освіти проблем насильства в сучасному середовищі, збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, формувати навички відповідальної та безпечної поведінки, виховувати толерантність у ставленні до людей, милосердя, доброту, емпатію,

розвивати вміння пошуку шляхів виходу із складної ситуації.

Здобувачі освіти висловили свої думки стосовно запропонованої теми. Розповіли, що вони  вкладають у поняття «насильство», що вони знають про насильство, про види насильства (фізичне, психологічне, економічне, сексуальне), а також як не стати жертвою насильства.

Адже насильство – агресивна, жорстока поведінка однієї людини по відношенню до іншої, завдання моральної, психологічної та фізичної шкоди.

 За статистикою понад 3 мільйони дітей в Україні щороку спостерігають за актами насильства у сім'ї, або є їхніми вимушеними учасниками, а майже 70% жінок піддаються різним формам знущань і принижень, щорічно близько 1500 жінок.

Здобувачі освіти зазначили, що говорити про цю проблему потрібно, адже, кожній людині хочеться, щоб її оточували добрі люди, які поважають себе та інших, щоб не треба було боятися вийти на вулицю пізно ввечері, зачинятися залізними дверима і багатьма замками в себе вдома, ставити грати на вікнах, щоб зустрівши незнайому людину на вулиці, не треба було боятись, що вона може заподіяти тобі щось погане. Але жорстокість існувала завжди і існує по сьогоднішній день. Насильство трапляється майже всюди. Починаючи з сім'ї, поширюється в навчальних закладах, на вулиці, в організаціях і установах. Проблема попередження насильства  є надзвичайно складною і об’єднує в собі безліч взаємопов’язаних аспектів – соціальних, юридичних, економічних, медичних, психологічних, політичних. Тому для її подолання необхідно застосовувати в комплексі заходи правового характеру, соціальну допомогу, превентивні, виховні та просвітницькі потенціали впливу. 

Здобувачі освіти проти насильства, тому що насильство призводить до серйозних проблем зі здоров’ям та розвитком , нерідко несе загрозу життю.

 А ще тому, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини, зневага її  інтересами, обмеження свободи дій.  Не тільки побиття, образи, тілесні ушкодження, а навіть брудні лайки, повне вилучення і обмеження коштів впливають на моральний стан, здоров’я.

Дуже важко жити в світі, повному жорстокості, насильства, якщо ти не хочеш бути агресивною та злою  людиною. Тому потрібно боротися зі злом.

Здобувачі освіти вважають  , що світ змінити можливо, але зробити це буде дуже важко. Для того, щоб світ став кращим, добрішим, потрібно почати насамперед змінювати себе самого. Наприклад, ми  можемо  по-іншому ставитися до оточуючих і бути уважними до однолітків, допомагати батькам у всьому, не чекаючи , коли вас  попросять, не забувати про ввічливість і повагу й тому подібне.

Усвідомлюючи значимість цієї проблеми, класна керівниця Галина Гаврилюк закликала всіх не бути байдужими до сліз та болю людини, яка потерпає від насилля.  Кожен з нас має сказати «НІ!» насильству. Пам`ятайте, можливо  ваш дзвінок стане вирішальним у порятунку людини  від насильства.

Кожна людина має право жити вільно, в безпеці, без страху.

Класна керівниця Галина Гаврилюк

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.