УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ДО ДНЯ МАТЕРІ «ВОНА – ЛЮБОВ, ПЕЧАЛЬ І ВТІХА»

Дата: 10 травня о 00:00, Оновлено 6 червня о 15:49

Мама, Ненька, Берегиня роду, Мати – Україна, Божа Мати! Найрідніші, найнеобхідніші, як ковток свіжого повітря, як крапля джерельної води, слова для кожної людини. Із приходом весни, коли розцвітають найніжніші квіти та квітує земля, українці вітають і висловлюють повагу своїм матерям за невичерпне добро, ласку, терпіння та відданість.

У травні християни  віддають шану і Матері Божій, яка дає надію безнадійним, відкриває очі незрячим і  веде дорогою життя та правди.

Подякувати своїм матерям та Святій Марії зібрались і здобувачі освіти та викладачі коледжу на урочистій академії «Вона - любов, печаль та втіха» (класний керівник Світлана Кедись). Зворушливо та хвилююче звучали зі сцени слова пісні «Як ласкаво дивиться Марія» у виконанні викладачки математики Ольги Дрюченко.

По-особливому сприймається образ Матері-України у важкий для нас час, коли земля здригається від шквалу бомб та ракет, коли гинуть найвідданіші її сини та дочки. Незважаючи на біль та рани, кожен українець вірить, що перемога за нами! Бо Мати-Україна молиться, бореться і вистоїть! Саме такий меседж відправлено усім слухачам виховного заходу читцями Каріною Горак та Мар’яною Кузняк.

«Не шкодувати теплих слів для найдорожчих, не хвилювати та не засмучувати їх», - закликали ведучі зі сцени Едуард Ковальов та Кароліна Балабушенко. І пам’ятати, що материнські настанови – найкращі і найцінніші,  і отримуємо ми їх безкоштовно. Бути їм вдячними щодня і щохвилини. З авторською поезією «Моя мама» виступила студентка першого курсу Катерина Гураль. Які щирі, зворушливі та вдячні слова для матері поєднались у риму!

Родзинками заходу були виконання відомих пісень про матір студентками Лізою Лопацькою, Катериною Дзьобою, Катериною Дробиняк, Тетяною Кобернік. А ритми вальсу, виконаного танцювальним студентським колективом, подарували присутнім приємні спогади про найдорожче – мирну Україну та рідних людей.

Як аксіому, потрібно пам’ятати, що щасливі діти ростуть під опікою щасливих матерів. То ж будьмо щасливими у своїх родинах під мирним небом рідної неньки!

Класний керівник Світлана Кедись

День матері (ВІДЕО)