У сучасних реаліях освітнього процесу здобувачі освіти прагнуть більше свободи і самостійності під час здобуття знань. Тому на заняттях доречно застосовувати метод проєктів. Завдяки йому студенти вчаться планувати свій час та створювати продукт проєкту згідно з критеріями, здобувати інформацію з різних джерел, аналізувати, систематизувати та представляти отриману інформацію, проводити цільовий або ефективний пошук у мережі Інтернет, переносити наукові методи пізнання (аналіз, синтез, оцінювання), відпрацьовані під час роботи над проектом, на навчальну та суспільну діяльність, отримують досвід публічного виступу під час захисту проєкту.
30 жовтня у групах 2-ГРС-5/9 та 2-ХТ-ВХК-5/9 відбулося підсумкове заняття з математики теми «Логарифмічна функція» (викладачка Ольга Дрюченко).
На першому занятті даної теми викладачка розповіла про актуальність вивчення і дослідження проблеми використання логарифмічної функції у різних науках, сферах життя. Запропонувала здобувачам освіти дослідити дане питання.
Свої доповіді представили Яна Богач, Софія Пошелюжна, Ірина Галас, Діана Калуш, Діана Купрата. Результати досліджень переконали усіх у тому, що вивчення даної теми є актуальним. Адже логарифмічні функції знаходять широке застосування при вивченні процесів і явищ навколишньої дійсності. Студентки розглянули приклади різних процесів (радіоактивний розпад, зміна температури тіла,) теорію «Золотого перетину» та ін..
Робота над проєктом дозволила здійснити несподівані і цікаві «відкриття» про особливості логарифмічної функції та її важливість в економіці, фізиці, астрономії, біології музиці, мистецтві тощо.
Викладачка математики Ольга Дрюченко