ПАМ’ЯТАЙ ЧОРНОБИЛЬ!

Date: 12 грудня 2022 о 00:00
23 view

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
У цей день згадуємо тих, хто усвідомлено жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі, бо лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.
З метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у закладі освіти з 05 по 12.12.2022 відбулися виховні та інформаційно-просвітницькі заходи онлайн (Березівська Н.С., Сукач Г.І., Дрюченко О.С.), під час яких здобувачі освіти говорили про Чорнобиль як про один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства; висловлювали власні думки з приводу того, що тільки через багато років приходить до суспільства переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу її ліквідаторів.
Глибоку тривогу викликало обговорення питання про стан українських атомних електростанцій сьогодні, коли триває повномасштабна війна рф на території нашої держави.
Головний меседж усіх заходів – пам’ятати про ці сторінки історії, ніколи не забувати героїзму пожежників, військовослужбовців, учених медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії, адже їхній подвиг назавжди внесено до літопису людської мужності й навічно закарбовано в пам’яті українського народу.