АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ (ОПП ВИРОБНИЦТВО ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ)

Дата: 27 січня 2023 о 00:00, Оновлено 5 лютого 2023 о 11:32
131 перегляд

23-27 січня 2023року відбулася атестація здобувачів фахової передвищої освіти ОПП Виробництво харчової продукції спеціальності 181 Харчові технології, яка здійснювалась у формі єдиного кваліфікаційного іспиту, до якого входили освітні компоненти: «Технологія виробництва кулінарної продукції», «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства», «Організація виробництва в закладах ресторанного господарства», «Економіка підприємств різних типів», «Безпека життєдіяльності та охорона праці», «Бухгалтерський облік та ціноутворення», «Основи стандартизації та контролю якості харчової продукції», «Устаткування в ЗРГ».
Метою кваліфікаційного іспиту є вимірювання та оцінювання результатів навчання, досягнутих здобувачами освіти за підсумками опанування освітньої програми.
Організація і проведення кваліфікаційного іспиту базувалась на таких принципах:
  • академічна доброчесність;
  • об’єктивність;
  • прозорість і публічність.
Форма проведення атестації здобувачів фахової передвищої освіти відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630 (із змінами) відбувалась в очній формі у коледжі, а для здобувачів освіти, які перебувають за кордоном дистанційно.
Дистанційний зв’язок між членами ЕК та здобувачами фахової  передвищої освіти було організовано за допомогою платформи ZOOM із фіксацією відеозапису.
Наказом № 146-0 від 06.12.2022р. по коледжу була затверджена кваліфікаційна комісія:
Голова ДЕК –      Горішна О.І.
Члени комісії –     Крукевич Л.Я., Пиріг І.Я.
До складання кваліфікаційного іспиту наказом директора були допущені здобувачі освіти, які успішно виконали навчальний план освітньої програми, завершили курс теоретичного та практичного навчання, не мали академічної та фінансової заборгованості.
Допущено та здано кваліфікаційний іспит:
24 здобувачі освіти групи 4-ХТ-ВХП-128/9;
9 здобувачів освіти групи 4-ХТ-ВХП-129/9 ;
23 здобувачі освіти групи 4-ХТ-ВХП-2/11.
На підставі рішення екзаменаційної комісії здобувачам освіти присуджено:
-група 4-ХТ-ВХП-2/11, які продемонстрували відповідність результатів навчання вимогам освітньо-професійної програми, освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра та присвоєно кваліфікацію фаховий молодший бакалавр з виробництва харчової продукції;
-групи 4-ХТ-ВХП-128/9; 4-ХТ-ВХП-129/9 які продемонстрували відповідність результатів навчання вимогам освітньо-професійної програми, освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст та присвоєно кваліфікацію технік-технолог з виробництва кулінарної продукції.
Зав.відділення Ірина ПИРІГ