ПРОФЕСІЯ МРІЇ НЕ ЗАВЖДИ МРІЯ. ЯК ЗРОБИТИ ПЕРШИЙ КРОК?

Дата: 22 листопада 2022 о 00:00, Оновлено 13 грудня 2022 о 19:56

Шляхи реалізації власного потенціалу, фінансова незалежність - ключові поняття при виборі професії, а при її здобутті ще й набуття досвіду, формування конкуретноспроможного фахівця на ринку праці, розвиток мотивації.
У рамках реалізації проєкту «Робота мрії – це не міф», презентованого головою Асоціації випускників ТФКХТТ, ці та багато інших питань були обговорені з фахівцем зі Спільноти технологів харчової промисловості, начальником відділу харчування, керівником проєктів, власником компанії TATfood, мешканецем м. Києва Сергієм ШИЛКО, який на початку ведення бойових дій разом із сім’єю переїхав на Тернопільщину, вступив до лав захисників України, поєднуючи службу з основним видом діяності.
Доповідач поділився власною історією успіху, можливостями фаху, який здобувають студенти спеціальності Харчові технології, заохочуючи їх до навчання, саморозвитку, бажання вивчати та вдосконалювати іноземну мову.
Слухачі мали можливість поспілкуватися з гостем у невимушеній атмосфері, поставити питання та отримати на них відповіді.
Крім того, були надані посилання на інформаційні ресурси для ознайомлення з новинками у сфері харчування, виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів, вакансіями провідних українських та зарубіжних підприємств. Це важливо як для студентів-першокурсників для візуалізації мети навчання за обраним напрямком, так і для випускників з метою подальшого працевлаштування.
До організаторів даної інформаційної зустрічі, завідувачки технологічним відділенням Ірини ПИРІГ і завідувачки навчально-виробничої практики Наталії ТКАЧ, надішли пропозиції від здобувачів освіти про подальше проведення подібних заходів.