«КРУГЛИЙ СТІЛ» «РАЗОМ ДО ВЕРШИН ПРОФЕСІЙНОЇ ДОСКОНАЛОСТІ Й ЖИТТЄВОГО УСПІХУ»

Дата: 27 листопада 2023 о 00:00

У рамках реалізації проєкту «Формула професійного успіху» здобувачі освіти технологічного відділення випускних груп мали зустріч з кандидатом технічних наук, асистенткою кафедри харчової біотехнології і хімії ТНТУ імені Івана Пулюя, координатором з питань діяльності Асоціації випускників коледжу Анастасією Лялик.

Перед учасниками заходу виступила голова Асоціації Ірина Пиріг. Вона наголосила, що кожна людина завжди шукає формулу успіху, яка дозволить їй добитися бажаного в кар’єрі, стосунках, справах та інших аспектах життя. Але часто не виходить знайти ключ до бажаного. Адже кожен стартує з різних життєвих позицій.

Як досягти професійної досконалості та життєвого успіху? Це питання було предметом обговорення під час зустрічі.

Анастасія ділилася своєю історією успіху. Маючи професійний і життєвий досвід, колишня студентка коледжу, а нині кандидат технічних наук, стейкхолдер розповіла учасникам освітнього процесу про свої досягнення, поділилися спогадами про студентське життя.

Гостя переконана, що успіх слід вимірювати не положенням, яке досягла людина. Успіх визначається пройденим шляхом і подоланими перешкодами. Успіх визначається досягненням бажаних цілей.

Анастасія мотивувала випускників вступати до вишів України, продовжувати здобувати знання, не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до своїх найголовніших мрій.

Учасники круглого столу ділились власними думками. В ході зустрічі студенти почули цінні практичні поради як не загубитись, не розпорошитись у своїх мріях і бажаннях.

Щире, дружнє спілкування надихнуло випускників на визначення основної формули свого професійного успіху, адже світ сьогодні надзвичайно різноманітний і кожен може зайняти свою нішу.

Заступниця голови Асоціації Стефанія Грицишин

Професійний успіх (ФОТО)