ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕННЯ ЗФПО ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 10 червня 2023 о 00:00, Оновлено 26 червня 2023 о 18:37

10 травня на базі Борщівського агротехнічного фахового коледжу відбулось обласне методичне об’єднання завідувачів відділень ЗФПО Тернопільської області у форматі відеоконференції, у якій взяли участь завідувачка технологічного відділення Ірина Пиріг, завідувачка віділення готельно-ресторанного бізнесу та підприємнтцтва Людмила Гарасим.

Темою зустрічі була «Популяризація та вивчення педагогічного досвіду у підготовці та проведенні практичного навчання за вимогами військового стану».

Засідання розпочалось з вітального слова голови методоб’єднання, кандидата біологічних наук, завідувача відділення Відокремленого структурного підрозділу «Гусятинський фаховий коледж» Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Віри Чайки, яка привітала учасників та побажала їм плідної роботи та подальшої співпраці. З історією та сучасним станом організації освітнього процесу у закладі-модераторові заходу членів методичного об’єднання ознайомив Ігор Блозва - в.о. директора Борщівського агротехнічного фахового коледжу.

Наступними виступили завідувачі відділень Борщівського агротехнічного фахового коледжу Олександр Ткаченко та Володимир Гільтай, які познайомили учасників з особливостями проведення практичного навчання в умовах військового стану. Особливу увагу звернули доповідачі на особистісний підхід та корегування програм практичного навчання зі студентами, що перебувають за межами України та на необхідність тісної співпраці з передовими підприємствами області.

Потім Світлана Добровольська - кандидат географічних наук, завідувач відділення економіки та туризму Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола поділилась особистим досвідом проходження акредитації освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа», зупинившись на практичних аспектах організації освітнього процесу для успішної акредитації. По завершенні виступу учасники обговорили почуте і запропонували своє бачення покращення стану ведення справ на відділеннях.

Останній доповідач, Роман Сарап - керівник консультаційного центру приймальної комісії Борщівського агротехнічного фахового коледжу ознайомив присутніх з особливостями проведення профорієнтаційної роботи в умовах воєнного стану, поділившись досвідом успішної організації вступної кампанії.

По завершенні учасники обмінялись досвідом організації роботи відділень у закладах фахової передвищої освіти Тернопільської області та підвели підсумки. Організатори побажали усім творчої наснаги, здоров’я та нових професійних надбань.