СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ СТАРОСТАТУ ТА ЛІДЕРІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 21 лютого о 00:00

21 лютого відбулося спільне засідання старост академічних груп та лідерів студентського самоврядування технологічного відділення та відділення готельно-ресторанного бізнесу та підприємництва за участі завідувачів відділень Ірини Пиріг та Людмили Гарасим.

Питання для обговорення та прийняття рішень, важливі для покращення якості освіти та забезпечення того, щоб освітній процес відповідав потребам та очікуванням здобувачів освіти.

Під час зустрічі було розглянуто чимало питань, зокрема:

1. Аналіз результатів моніторингу опитування щодо адаптації студентів, що допомагає зрозуміти, які аспекти навчання потребують покращення, щоб забезпечити більш ефективну адаптацію нових здобувачів освіти до коледжу.

2. Аналіз та характеристика освітніх програм різних спеціальностей, що важливо для того, щоб переконатися, що навчальні програми відповідають потребам ринку праці та забезпечують здобувачам освіти необхідні навички та знання для майбутньої кар’єри.

3. Формування індивідуального навчального плану на 2024-2025 н.р., що включає в себе вибір освітніх компонентів навчання, що відповідають індивідуальним потребам та інтересам здобувачів освіти.

4. Реалізація права на вільний вибір освітніх компонентів, що дозволяє здобувачам освіти більшу гнучкість у виборі освітніх компонентів для вивчення, що відповідають їхнім інтересам та кар’єрним амбіціям.

5. Формування індивідуальної освітньої траєкторії, що означає допомогу студентам у визначенні їхніх цілей та плануванні навчання відповідно до цих цілей.

Зустріч старост академічних груп та представників студентського самоврядування, проведена за участю завідувачів відділень, виявилася продуктивною та корисною. На зборах було розглянуто широкий спектр питань, що стосуються якості навчання, організації навчального процесу та індивідуального підходу до здобувачів освіти.

Отже, подібні форми роботи свідчать про високий рівень управління та підтримки студентського колективу, а також готовність адміністрації вдосконалювати освітній процес з урахуванням потреб та індивідуальних особливостей кожного здобувача освіти.

Завідувачка технологічного відділення Ірина Пиріг

Спільне засідання учасників освітнього процесу (ФОТО)