СТВОРИ СВОЮ ІСТОРІЮ УСПІХУ!

Date: 9 грудня 2022 о 00:00
33 view

У рамках реалізації проєкту «Робота мрії – це не міф» 9 грудня відбулася зустріч здобувачів освіти-випускників груп 4-ХТ-ВХП-128/9, 4-ХТ-ВХП-129/9 з асистентом кафедри харчової біотехнології і хімії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Анастасією Лялик (Грудницькою).
Захід організовано завідувачкою технологічного відділення, головою Асоціації випускників Іриною Пиріг з метою інформування молоді про переваги подальшого продовження навчання в закладах вищої освіти. Адже здобуття вищого професійного рівня надасть майбутнім фахівцям можливість глибше розкрити свій потенціал, набути низку навичок та компетенцій, які в подальшому допоможуть зростати професійно.
Анастасія Тарасівна розповіла майбутнім вступникам про переваги навчання в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя, а саме: потужну матеріально-технічну базу, єдність наукового й освітнього процесів, практичну підготовку та напрямки інноваційної діяльності, можливості всебічного розвитку студентів.
Учасники зустрічі обговорили актуальне важливе питання можливості подальшого працевлаштування. Тому гостя особливу увагу приділила питанню співпраці Університету з працедавцями, адже, вони є керівниками вітчизняних підприємств, що працюють на ринку індустрії гостинності.
Ірина Ярославівна ознайомила здобувачів освіти, які не планують вступати до вишів, зі стратегією пошуку роботи після закінчення коледжу.
Зустріч пройшла цікаво та пізнавально. Здобувачі освіти отримали компетентні консультації з питань подальшого навчання і працевлаштування.