Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Новини

СТВОРИ СВОЮ ІСТОРІЮ УСПІХУ!

Date: 9 грудня 2022 о 00:00
Author: admin 0. 1.
33 view

У рамках реалізації проєкту «Робота мрії – це не міф» 9 грудня відбулася зустріч здобувачів освіти-випускників груп 4-ХТ-ВХП-128/9, 4-ХТ-ВХП-129/9 з асистентом кафедри харчової біотехнології і хімії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Анастасією Лялик (Грудницькою).
Захід організовано завідувачкою технологічного відділення, головою Асоціації випускників Іриною Пиріг з метою інформування молоді про переваги подальшого продовження навчання в закладах вищої освіти. Адже здобуття вищого професійного рівня надасть майбутнім фахівцям можливість глибше розкрити свій потенціал, набути низку навичок та компетенцій, які в подальшому допоможуть зростати професійно.
Анастасія Тарасівна розповіла майбутнім вступникам про переваги навчання в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя, а саме: потужну матеріально-технічну базу, єдність наукового й освітнього процесів, практичну підготовку та напрямки інноваційної діяльності, можливості всебічного розвитку студентів.
Учасники зустрічі обговорили актуальне важливе питання можливості подальшого працевлаштування. Тому гостя особливу увагу приділила питанню співпраці Університету з працедавцями, адже, вони є керівниками вітчизняних підприємств, що працюють на ринку індустрії гостинності.
Ірина Ярославівна ознайомила здобувачів освіти, які не планують вступати до вишів, зі стратегією пошуку роботи після закінчення коледжу.
Зустріч пройшла цікаво та пізнавально. Здобувачі освіти отримали компетентні консультації з питань подальшого навчання і працевлаштування.
Comments:
Only authorized users can leave comments.