АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Дата: 29 січня о 00:00

З 22 по 26 січня здійснювалась атестація здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 181 Харчові технології у формі кваліфікаційного іспиту для здобувачів освіти технологічного відділення груп 4-ХТ-ВХП-1/9, 4-ХТ-ВХП-4/11 за ОПП «Виробництво харчової продукції», та групи 4-ХТ-ВХК-4/11 за ОПП «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів».

Наказом №144-0 від 10.12.23р. «Про створення екзаменаційних комісій по прийому кваліфікаційних іспитів у випускних групах у 2023-2024 навчальному році» затверджено:

-склад екзаменаційної комісії по прийому кваліфікаційного іспиту у 2024 році на технологічному відділенні зі спеціальності 181 Харчові технології (ОПП Виробництво харчової продукції):

Голова екзаменаційної комісії – Оксана Делікатна, ПП кейтирингової компанії «ФУРШЕТ МАЙСТЕР»;

Члени комісії:

• Людмила Крукевич, директор коледжу, заступник голови екзаменаційної комісії;

• Ірина Пиріг, завідувач технологічного відділення, викладач спецдисциплін;

-склад екзаменаційної комісії по прийому кваліфікаційного іспиту у 2024 році на технологічному відділенні зі спеціальності 181 Харчові технології: (ОПП Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів):

Голова екзаменаційної комісії – Оксана Гонтар, ПП «Кондитерська Кундрат»;

Члени комісії:

• Людмила Крукевич, директор коледжу, заступник голови Екзаменаційної комісії;

• Ганна Горішна – голова циклової комісії технологічних дисциплін, викладач спецдисциплін.

Перелік та кількість освітніх компонентів, що виносились на атестацію випускників були визначені освітньо-професійними програмами і програмами кваліфікаційних іспитів.

Кваліфікаційні іспити складалися з двох блоків: теоретичного та практичного. Теоретичний блок передбачав комплексне тестування з відповідних освітніх компонентів за ОПП. Виконання тестових завдань проводилось із застосуванням Google Форми. Практичний блок передбачав розв’язування професійних ситуацій та розрахункових завдань з усною відповіддю.

Кваліфікаційні іспити для здобувачів освіти, які перебувають за кордоном, проводилися в онлайн – форматі (Zoom-конференції) з обов’язковою відео фіксацією виступів в аудиторії, забезпеченій технічними засобами зв’язку.

Вітаємо здобувачів освіти технологічного відділення з успішною здачею кваліфікаційних іспитів за спеціальністю 181 Харчові технології. Нехай цей успіх буде лише початком численних досягнень у вашій освітній та професійній кар'єрі!

Завідувач відділення Ірина Пиріг

Атестація здобувачів освіти (ФОТО)