… І КОЖЕН ФІНІШ – ЦЕ, ПО СУТІ, СТАРТ (ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ 2023)

Дата: 16 лютого 2023 о 00:00, Оновлено 21 березня 2023 о 10:21

Вручення дипломів – завжди визначна подія. Це підведення підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте визнання результатів їхньої спільної плідної праці.
Диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра ‒ це один із найперших і найважливіших документів, перший крок до вищої освіти, перша спроба своїх професійних сил! Сьогодні 56 випускників технологічного відділення отримали новий статус – статус дипломованого фахівця індустрії гостинності.
Однак, цьогорічний випуск є особливим. Освітній шлях наших випускників був по-справжньому тернистий: від започаткування дистанційного навчання під час пандемії до сумлінного виконання завдань освітнього процесу в умовах воєнного стану.
Проте вони беззаперечно підтвердили, що точно вміють долати труднощі. Показали здатність адаптуватися до мінливості зовнішнього світу, швидко реагувати на зміни, не втрачати свою продуктивність; набули безцінний досвід, що дозволить їм стати універсальними фахівцями, які користуються попитом на ринку праці.
Але найважливіше – довели, що вони частинка нації нескорених, які вільні творити своє майбутнє та успішну Україну.
Дипломованих фахівців вітали заступник директора з навчальної роботи Тетяна Когут, завідувачка технологічного відділення Ірина Пиріг, класні керівники Неля Хлистун, Ольга Краснощока, Стефанія Кундрат.
Із фотодобірки про студентські роки, які підготували класні керівники, було зрозуміло, що навіть попри виклики й труднощі, цим випускникам буде що згадати про студентське життя, навчальні і виробничі практики, екскурсії, конкурси, конференції, волонтерство…
Дорогі наші випускники!
На шляху до успіху і визнання попереду на вас чекають випробування та перешкоди.
Не зупиняйтеся на досягнутому, будьте сильними і цілеспрямованими, працюйте, творіть, досягайте найвищих вершин у вашому житті!
Нехай ваш диплом стане однією зі сходинок у кар’єрі, яка приведе до успіху, благополуччя, фінансової незалежності й самодостатності.
Будьте справжніми патріотами рідної держави!
Бажаємо всім мирного неба над головою!
Вам під силу розбудовувати країну під мирним небом!
Завжди чекаємо на Вас у рідних стінах альма-матер!