ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ - ОДНА З КЛЮЧОВИХ ВИМОГ НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ЗПВО

Дата: 16 вересня 2021 о 21:00
161 перегляд

Дуальна форма проведення занять викликана зацікавленістю роботодавців у залучені до підготовки майбутніх працівників ще на етапі навчання, оскільки бізнес гостро відчуває дефіцит молодих фахівців і відмічає невідповідність рівня їхньої підготовки вимогам ринку. Роботодавці погоджуються, що студенти повинні отримувати грунтовні теоретичні знання та хороші практичні навики.
Реалізувати цю ідею вдалося завдяки власнику піцерії «Sorrento» Федорів Юрію Ярославовичу, викладачу спецдисциплін Дмитришин Юлії Павлівні та завідувачу навчально-виробничої практики Ткач Наталії Василівні, які 17 вересня провели зі студентами першого курсу напрямку підготовки 181 «Харчові технології» заняття з дисципліни «Технології» на базі підприємства.
Юрій Ярославович ознайомив студентів з особливостями роботи закладу, з усіма виробничими процесами, продемонстрував професійне обладнання, яке для цього використовується, необхідність використання якісної сировини, дотримання технології приготування для забезпечення високої якості готових страв та багато інших цікавих і потрібних тонкощів, якими повинні володіти майбутні працівники.
Викладач Юлія Павлівна вкотре зосередила увагу студентів на вмінні раціонально організувати робоче місце, дотримуватися правил внутрішнього розпорядку, відповідально відноситися до поставлених обов'язків, розробляти технологічні карти, користуватися нормативно-довідковою літературою та ін.
Наталя Василівна, як викладач дисципліни «Устаткування ЗРГ», разом з Юрієм Ярославовичем акцентували увагу на важливості використання професійного устаткування як на кухні, так і в торгових залах.
Успішний підприємець, великий ентузіаст, власник закладу поділився зі студентами досвідом, секретами ведення бізнесу, ключовим елементом яких є - любов до справи, якою займаєшся.
Приємним сюрпризом і завершенням пізнавального заняття була дегустація піци.
Така форма проведення навчання дуже сподобалася студентам, адже вони мали можливість почути відповіді на поставлені запитання та краще зрозуміти специфіку обраної спеціальності.